خبر خوش فرهاد مجیدی در رابطه با دیاباته

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پس از بازی امروز این تیم با نفت مسجدسلیمان حضور یافت....

به گزارش مدال، فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در نشست خبری گفت: بازی بسیار سختی بود. با بازیکنان هم که صحبت می‌کردیم، گفتم که تیم آقای تارتار بسیار خوب و منسجم است. به خصوص لایه‌های دفاعی خیلی خوبی دارد و ما امروز تیم خوبی را شکست دادیم.

وی افزود: از بازیکنان تشکر می‌کنم که با خستگی زیاد پس از دو بازی پلی‌آف آسیا و پروازهای پیاپی، همه توان خودشان را گذاشتند. خیلی عالی بودند و از آنها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به این مسئله که علت تغییر سیستم تیمش نسبت به بازی‌های آسیایی در این بازی چه بود، گفت: ما سیستم بازی را عوض نکردیم، بلکه بازیکنان‌مان را تغییر دادیم. به این دلیل که آقای وریا غفوری دچار بیماری شده بود و پزشک تیم از صبح گفته بود نمی‌تواند از ابتدا بازی کند. با توجه به اینکه دربی برای ما مهم بود به او استراحت دادیم و در نیمه دوم وریا به بازیکن آمد. ریگی هم سه کارته بود و کمی خستگی داشت که ترجیح دادیم به او استراحت بدهیم. درباره مصدومیت دیاباته هم باید بگویم او مشکلی ندارد و می‌تواند برای دربی ما را همراهی کند.

مجیدی در خصوص اینکه ابتدای نیمه دوم هر دو تعویض خود را انجام داد و دیگر هیچ تعویضی نداشت و اگر بازیکنی مصدوم می‌شد دیگر نمی‌توانست جایگزینی به زمین بفرستد، اظهار داشت: این ریسک را کردم، اما سعی نکردم مثل شما فکر کنم. مثبت فکر کردم و گفتم تیم می‌تواند همین روند را تا دقیقه 90 ادامه دهد.

اخبار مرتبط:
استقلال 2 نفت مسجدسلیمان 1؛ روزهای خوب آبی‌ها ادامه دارد
خلاصه بازی استقلال 2 نفت مسجدسلیمان 1/ ویدیو

تگ ها


نشست خبری نشست خبری فرهاد مجیدی فرهاد مجیدی استقلال نفت مسجدسلیمان استقلال نفت مسجدسلیمان هفته هجدهم لیگ نوزدهم فوتبال ایران نفت مسجد سلیمان استقلال استقلال-نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال