خبر خوش نماینده مجلس یازدهم برای مربیان ایران

مهدی فروردین معقتد است مربیان فوتبال در دوران شیوع ویروس کرونا، آسیب های سختی دیده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی فروردین در ابتدای فصل سرمربی قشقایی شیراز بود و در ادامه جای خودش را به رضا عنایتی دارد. او اما در همین دوره برای حضور در مجلس یازدهم نام نویسی کرد و توانست با کسب بیشترین آرا، نماینده مردم فیروزآباد شیراز در مجلس شورای اسلامی بشود.


قشقایی که خودش در زمره مربیان فوتبال ایران قرار دارد، از دغدغه های خود برای این قشر از جامعه در گفتگو با "ورزش سه" خبر داده و در این زمینه به ما گفت: «اقشار مردم و اصناف مختلف از شیوع کرونا ضربه های زیادی خوردند. در این راستا قوانین حمایتی برای آنها در نظر گرفته شده که شامل بیمه های بیکاری هم می شود؛ اما در این بین مربیان که‌ نوعی از پیشه معلمی که همان شغل انبیاست را بر عهده دارند، صدمات جبران ناپذیری را متحمل شدند و کمتر در نظر گرفته شده اند و قوانین حمایتی را پیش روی خود نمی‌بینند .» 


نماینده مجلس یازدهم که به زودی کارشن را در خانه ملت آغاز خواهد کرد، با اشاره به اینکه سعی دارد راهکاری برای کمک به مربیان پیدا کند، افزود: «فدراسیون ها، وزارت ورزش و جوانان و اهالی مجلس باید قوانین و راهکارهایی برای حمایت از مربیان در نظر بگیرند. این نگرش را با همکاری نماینده های دیگر در مجلس یازدهم نیز پیگیری خواهم کرد تا علاوه رفع  بر مشکلات اینچنینی مربیان بازنشسته و پیشکسوت نیز چتری حمایتی داشته‌ باشند. مربیان ورزشی بهترین دوران زندگی خود را صرف اعتلای ورزش و جامعه می‌کنند و بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی با حصور آنان رفع می‌شود.»

بیشتر بخوانید:

طغیان بی‌موقع نایب‌رئیس کم‌حرف فدراسیون فوتبال

وزیر ورزش: مسابقات هر ۵ روز یکبار برگزار می‌شود

 

 

تگ ها


فدراسیون فوتبال فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال