خبر شیرین به میلان؛ بالاخره بازگشت زلاتان

نام زلاتان، ستاره سوئدی و گلزن روسونری در لیست این تیم برابر تورینو قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان که در اوایل فصل عملکرد درخشانی داشته و خود را به صدر جدول گلزنان سری آ رسانده بود، چند هفته ایست به علت مصدومیت قادر به همراهی میلان نبوده و بازی های مهمی را از دست داده است. میلان امشب در دیداری مهم به مصاف تورینو خواهد رفت و ممکن است زلاتان در این مسابقه برای دقایقی قادر به حضور در میدان باشد.

استفانو پیولی، سرمربی میلان دیروز در نشست خبری قبل از این دیدار فاش کرد که زلاتان به مرز آمادگی نزدیک شده، اما بعید است در دیدار مقابل تورینو در ترکیب ثابت قرار گیرد و این سرمربی ایتالیایی قصد ندارد در مورد این بازیکن ریسک کند. امروز اسکای مدعتی شد شاید زلاتان در ۱۰ دقیقه پایانی وارد میدان شود و احتمالا از هفته های آتی می تواند در ترکیب ثابت میلان قرار گیرد.

همچنین احتمالا هاکان چالهان اوغلو نیز امشب شرایط قرار گرفتن در ترکیب ثابت را نخواهد داشت و به احتمال فراوان براهیم دیاز پشت سر رافائل لئائو در زمین حضور خواهد یافت. میلان در هفته های اخیر مشکلات زیادی را به علت تعدد بازیکنان مصدوم خود تجربه کرده، اما همچنان موفق به حفظ صدر جدول شده و با بازگشت زلاتان، شرایط این تیم در ادامه فصل بهتر خواهد شد.

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ