خبر مهم بنگر از زمان شروع بازی‌های لیگ

مربی پارس جنوبی خبر داد که احتمالا بازی‌های لیگ برتر از روز ششم خردادماه برگزار می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که گمانه‌زنی‌ها برای شروع تمرینات و مسابقات لیگ برتر بیشتر از همیشه شده و بیشتر مربیان و مدیران باشگاه‌ها خبر از آغاز بازی‌ها بعد از ماه رمضان می‌دهند، محسن بنگر مربی پارس جنوبی جم نیز این خبر را تایید کرد.

سه روز قبل سهیل مهدی، مسؤول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد طی دو روز آینده جلسه‌ای در ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش پیرامون زمان شروع تمرینات و بازی‌ها خواهند داشت و پیشنهادشان برای این موضوع را اعلام می‌کنند ولی با گذشت سه روز از این موضوع، هنوز اظهار نظر دقیقی انجام نشده است.

مهرزاد خلیلیان، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش هفته گذشته اعلام کرد در بهترین حالت بازی‌های لیگ برتر از هفته دوم خردادماه شروع می‌شود و پیش از آن، سه هفته فرصت برای تمرین کردن تیم‌ها خواهند داد ولی در مصاحبه امروز صحبتی از زمان آغاز تمرینات باشگاه‌ها نداشت و تنها تاکید کرد که فعلا نظری برای لغو لیگ ندارند.

محسن بنگر در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر شبکه سه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا به باشگاه پارس جنوبی خبری مبنی بر شروع مسابقات در تاریخ مشخصی را داده‌اند یا خیر، اظهار کرد: به ما اعلام کردند تمرینات از روز ۱۵ یا ۱۶ اردیبهشت شروع می‌شود و همه برنامه‌هایمان را داده‌اند که از این تاریخ تمرینات آغاز خواهد شد؛ البته شاید این خبر رسمی نباشد.

او ادامه داد: به ما گفته‌اند مسابقات از روز ششم خردادماه شروع می‌شود که با این شرایط، ما هم تمرینات را از روز پانزدهم اردیبهشت آغاز می‌کنیم.

مربی پارس جنوبی جم یادآور شد: بخاطر اینکه اولین بازی ما بعد از تعطیلات در جم خواهد بود، به این شهر می‌رویم و آنجا تمرین می‌کنیم که تمرینات به‌صورت گروهی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
عادل در روزهای بدون فوتبال چه می‌کند؟
قوانین تازه هَند دردسر جدید داوری می‌شود؟ 
تلاش AFC برای شروع لیگ قهرمانان 

تگ ها


پارس جنوبی جم محسن بنگر فوتبال ایران کرونا پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس