خبر بد مورینیو؛ مصدومیت شدید ستاره کره‌ای تاتنهام

ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام اعلام کرد که نسبت به بازگشت سون هیونگ مین در فصل جاری خوشبین نیست....

به گزارش مدال، ساعتی پیش بود که باشگاه تاتنهام طی بیانیه ای خبر از مصدومیت شدید سون هیونگ مین داد. ستاره کره ای در بازی برابر استون ویلا از ناحیه دست راست دچار شکستگی شده و به زودی باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. تاتنهام دوری سون را چند هفته اعلام کرد ولی ژوزه مورینیو امروز در نشست خبری بازی با لایپزیش گفت که سون فصل را از دست خواهد داد.

سرمربی پرتغالی تاتنهام در این باره گفت:« من در ادامه فصل دیگر نمی توانم روی سون حساب کنم. خیلی خوشبینانه است اگر فکر کنیم او می تواند دو یا سه بازی در انتهای فصل برای ما به میدان برود. متاسفانه او فصل را از دست خواهد داد و من اگر جای نویسنده بیانیه باشگاه بودم، آنقدر خوشبینانه نمی نوشتم. ما غیبت او را حس خواهیم کرد و باید بگویم که وضعیت از این بدتر نمی شد. همه چیز روشن است و کاری هم از دست ما ساخته نیست.»

مورینیو ادامه داد:« حالا باید روی بازیکنانی که در دسترس هستند، حساب کنیم. پس از مصدومیت هری کین، در مورد نیروهای تهاجمی تیم نگران بودم و حالا باید بگویم که برای خط حمله گرینه ای روی نیمکت هم ندارم. فکر نمی کنم تروی پاروت برای چنین چالش بزرگی چندان آماده باشد.»

پاروت مهاجم ۲۱ ساله ایرلندی تاتنهام علی رغم بدبینی مورینیو احتمالا فرصت این را خواهد داشت تا به ترکیب اصلی تیم راه یابد. لوکاس مورا ستاره برزیلی هم بدون شک در ترکیب اصلی حاضر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
شوک به تاتنهام و مورینیو؛ سون زیر تیغ جراحان
ستاره رئال در خطر از دست دادن ال کلاسیکو 

تگ ها


ژوزه مورینیو سون هیونگ مین تاتنهام فوتبال ایران مورینیو هیونگ مین سان تاتنهام لیگ برتر فوتبال