خبر ویژه برای رئال؛ ایکر مقدس به برنابئو برمی‌گردد

ایکر کاسیاس سنگربان اسطوره‌ای رئال مادرید به عنوان مشاور رئیس باشگاه فلورنتینو پرز به باشگاه محبوب خود برمی‌گردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ایکر کاسیاس سنگربان افسانه‌ای رئال مادرید که پنج سال پیش بعد از درگیری با مدیریت باشگاه‌‌، رئال را ترک کرده بود بر اساس گزارشها در اسپانیا حالا به عنوان مشاور فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال به باشگاه محبوب خود بازمی‌گردد.

مدتی بود که انتظار می‌رفت کاسیاس رسما بازنشستگی خود را اعلام کرده و دستکش‌هایش را بیاویزد. حالا با انتشار این خبر به نظر می‌رسد ایکر اولین قدمها را برای دوران بعد از بازنشستگی‌اش برداشته و قرار است در باشگاه محبوبش به عنوان مشاور رئیس مشغول به کار شود. این خبر که اولین بار توسط روزنامه اسپانیایی مارکا فاش شده در نگاه اول عجیب به نظر میرسد چرا که کاسیاس در تابستان ۲۰۱۵ بعد از درگیری شدید با فلورنتینو پرز مجبور به ترک رئال شده بود.

کاسیاس که در حال حاضر بازیکن پورتوی پرتغال است در حالی دستکش‌ها را آویخته و وارد دوران بازنشستگی می‌شود که هر دو تیم محبوب او رئال مادرید و پورتو امسال موفق شدند در لیگهای کشورهای خود به قهرمانی برسند.

درحالیکه به نظر می‌رسد رئال ماردید به عنوان قهرمان اسپانیا به دلیل شرایط مالی ناشی از بحران کرونا تابستان سختی را پشت سر خواهد گذاشت تجربه پربار ایکر و محبوبیت بالای او در شهر مادرید در این دوره کمک ارزشمندی برای پرز خواهد بود.

در سال ۲۰۱۵ کاسیاس بعد از درگیری شدید با مدیریت باشگاه رئال و به خصوص شخص پرز در یک کنفرانس مطبوعاتی که به تنهایی برگزار کرد درحالیکه اشک می‌ریخت گفت رئال را ترک خواهد کرد. همبازی‌های کاسیاس در آن زمان برای آمادگی پیش‌فصل به استرالیا رفته بودند ولی پرز در مادرید حضور داشت اما از شرکت در این کنفرانس مطبوعاتی خودداری کرد. در روزهای بعد ورود والدین کاسیاس به ماجرا بر شدت تلخی رابطه او و پرز افزود. والدین کاسیاس مدعی شدند علاقه پرز به بازیکنان بلندقدتر باعث شده ایکر چاره‌ای جز ترک باشگاه محبوبش نداشته باشد.

کاسیاس در سال ۱۹۹۹ درحالیکه هیجده ساله بود اولین بازی خود برای رئال را انجام داد و در دوره شانزده ساله حضور در این باشگاه افتخارات متعددی بدست آورد. کاسیاس با پیراهن رئال ۵ بار فاتح لالیگا شده، دو بار جام حذفی اسپانیا را فتح کرده و سه بار هم با پیراهن سفیدرنگ این تیم در لیگ قهرمانان اروپا موفق به بالای سر بردن جام قهرمانی شده است.

بیشتر بخوانید:

جذاب‌‌ترین چهره قهرمانی رئال را انتخاب کنید

واکنش دیه گو سیمئونه به قهرمانی زودهنگام رئال

 

 

تگ ها


ایکر کاسیاس پورتو فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال