خبر ویژه؛ پشت پرده عدم انتخاب سرمربی تیم‌ملی مشخص شد

نیمکت تیم‌ملی فوتبال ایران همچنان بلاتکلیف است و دقیقا مشخص نیست کدام گزینه جانشین مارک ویلموتس خواهد شد....

به گزارش خبرنگار مدال ، در شرایطی که بهاروند نفر اول فدراسیون فوتبال چند روز قبل در یک برنامه تلویزیونی صراحتا از معرفی سرمربی تیم ملی ظرف چند روز آینده خبر داد، اما هنوز دقیقا مشخص نیست که چه کسانی با چه گزینه هایی در حال مذاکره هستند و با آنکه از دایی و دی بیاسی به عنوان گزینه های نهایی یاد می شود اما اینها همه در حد شنیده ها مطرح شده است.

در همین زمینه یک منبع آگاه به خبرنگار مدال گفت: دایی به دلیل برخی مخالفت ها هنوز گزینه قطعی داخلی نیست اما وی برای حضور در تیم‌ملی مذاکراتی را با مدیران فدراسیون داشته است. گزینه برانکو فقط به دلیل مبلغ پیشنهادی فدراسیون به وی منتفی شد و این مبلغ دومیلیارد تومان بوده است و کمتر از این رقم نیز به امیر قلعه نویی پیشنهاد شده است.

این خبر درباره سقف بودجه فدراسیون به جهت عقد قرارداد با سرمربی تیم ملی در حالی مطرح می شود که برخی مربیان داخلی بیش از این مبلغ را در تیم های باشگاهی دریافت می کنند و برانکو نیز امروز با قراردادی چندین برابر دو میلیارد پیشنهادی فدراسیون در عمان مشغول به کار شده است. امیر قلعه نویی نیز در باشگاه سپاهان اگر بیشتر از این رقم را نگیرد کمتر نخواهد گرفت. به همین علت چنین رقمی که از سوی فدراسیون برای گزینه های سرمربیگری تیم ملی مطرح شده عجیب است و از سوی دیگر نشان از تنگنای مالی فدراسیون نشینیان در راه انتخاب سرمربی جدید دارد.

با این تفاسیر باید دید آنها چگونه سراغ گزینه ایتالیایی رفته اند و آیا وی حاضر است با این رقم سرمربی تیم ملی شود؟ مربی ای که امروز فرهاد مجیدی در مصاحبه ای  مبلغ درخواستی وی برای حضور روی نیمکت استقلال را یک میلیون و ۵۰۰ هزار یورو اعلام کرده بود.

بیشتر بخوانید:

دی‌مارتزیو خبر داد؛ گزینه استقلال در راه سرمربیگری تیم‌ملی ایران!

گزینه ایتالیایی سرمربیگری تیم‌ملی ایران را بیشتر بشناسید

تگ ها


برانکو ایوانکوویچ انتخاب سرمربی تیم ملی سرمربی تیم ملی امیر قلعه نویی جیانی دی بیاسی فدراسیون فوتبال علی دایی فوتبال