ختافه 0 - 0 رئال مادرید؛ پدیده لالیگا به لیگ قهرمانان نزدیک شد

ختافه بازی سخت خود مقابل رئال را با مساوی پشت سر گذاشت تا همچنان به کسب سهمیه لیگ قهرمانان امید داشته باشد....

ختافه بازی سخت خود مقابل رئال را با مساوی پشت سر گذاشت تا همچنان به کسب سهمیه لیگ قهرمانان امید داشته باشد.

از هفته سی و چهارم رقابت های لالیگای اسپانیا، دو تیم ختافه و رئال مادرید از ساعت 00:00 به مصاف هم رفتند.

بازی بیش از رئال مادرید، برای ختافه مهم بود چون سویا در این هفته پیروز شد و آنها برای حضور در جایگاه چهارم، به پیروزی یا تساوی مقابل رئال مادرید نیاز داشتند و به تساوی رسیدند. آنها در راه سهمیه لیگ قهرمانان حریفان سختی مانند سویا و والنسیا دارند و باید دید در چند بازی باقی مانده چه اتفاقاتی می افتد.

اولین شانس بازی در دقیقه 3 برای بنزما به وجود آمد اما ضربه خطرناک او از کنار دروازه به بیرون رفت. بازی تقریبا برابری را شاهد بودیم. ختافه با اعتماد به نفس برای پیروزی به میدان آمده بود و رئال مادرید هم که همیشه برای پیروزی به میدان می رود. دو تیم حملاتی را روی دروازه ها به وجود آوردند اما نه حملات آنچنان جدی. در دقیقه 31، ناواس با یک واکنش خوب، ضربه خطرناک آرامباری را مهار کرد. در دقیقه 40، روی سانتر بیل، ضربه بنزما چندان دقیق نبود و توسط سوریا مهار شد. در نیمه اول شاهد موقعیت های جدی زیادی روی دروازه ها نبودیم و به نظر می رسید به یک گل نیاز است تا بازی جذاب شود و تیم ها از لاک خود بیرون بیایند.

اولین موقعیت نیمه دوم برای ختافه بود. در دقیقه 49، روی ارسال ماتا، ضربه سر کابررا از بالای دروازه رئال مادرید به بیرون رفت. در سوی مقابل، در دقیقه 51 براهیم دیاز صاحب موقعیت خوبی شد و ضربه خطرناک او با اختلاف کمی به بیرون رفت. بازی در این دقایق جذاب و دیدنی بود. در دقیقه 54، شوت خطرناک کاسمیرو توسط سوریا مهار شد و پس از آن، شوت خطرناک تر کارواخال نیز توسط دروازه بان ختافه برگشت داده شد. در دقیقه 56، ایسکو درون محوطه جریمه ختافه صاحب یک موقعیت عالی شد اما شوت او توسط مدافع حریف برگشت داده شد. ایسکو می توانست بهتر کار کند. پس از چند تعویض از دو تیم و آرام بودن بازی، در دقیقه 74، کیلور ناواس دو ضربه خطرناک از ناواس و ماتا مهار کرد تا شب خوبی را پشت سر بگذارد. با نزدیک شدن به پایان بازی، ختافه نیز میل زیادی به حمله نداشت چون آنها با یک تساوی هم به رده چهارم می رسیدند. این دقایق، بدون خطر جدی روی دروازه ها دنبال می شد. در دقیقه 87، شوت از راه دور کروس، به راحتی در اختیار سوریا قرار گرفت. می توان گفت تساوی، نتیجه عادلانه ای برای این دیدار بود.

تماشا کنید: خلاصه بازی رئال مادرید 0 - 0 ختافه/ ویدیو