خدابنده: اخطارهای ناعادلانه داور خیال حریفم را راحت کرد

بانوی وزن ٧٣ کیلوگرم تکواندو که مدال نقره بازی های کشورهای اسلامی را از آن خود کرد، گفت: اشتباهات خودم و اخطارهای بیجای داور باعث شکستم در فینال شد ......

بانوی وزن ٧٣ کیلوگرم تکواندو که مدال نقره بازی های کشورهای اسلامی را از آن خود کرد، گفت: اشتباهات خودم و اخطارهای بیجای داور باعث شکستم در فینال شد ...

بانوی وزن ٧٣ کیلوگرم تکواندو که مدال نقره بازی های کشورهای اسلامی را از آن خود کرد، گفت: اشتباهات خودم و اخطارهای بیجای داور باعث شکستم در فینال شد.

به گزارش مدال-اکرم خدابنده در فینال وزن به اضافه ۷۳ کیلوگرم تکواندوی بازی های کشورهای اسلامی مقابل حریف ترکیه ای خود شکست خورد، گفت: یکسری اشتباهات کوچک و ریز باعث شد در فینال بازنده شوم. البته داور هم یکی، دو اخطار بیجا به من داد که هم روی کار من اثر منفی گذاشت و هم سبب شد حریفم هم با خیال راحت تر به کنترل مسابقه بپردازد.

خدابنده تصریح کرد: من چهار سال پیش این حریف را برده بودم ولی در این مسابقه مغلوب شدم و بابت این شکست و از دست رفتن مدال طلا از همه هموطنانم عذرخواهی می کنم اما باور دارم این شکست تجربه ای می شود برای اینکه در آینده موفقیت های بیشتری کسب کنم.