خداحافظی احساسی ایران‌پوریان با هواداران+ عکس

محمد ایران‌پوریان با انتشار پستی احساسی پس از دو سال حضور در سپاهان از این تیم جدا شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کاپیتان سابق تیم فوتبال تراکتور پس از سال‌ها حضور در این تیم وقتی با دعوت امیرقلعه نویی برای حضور در سپاهان مواجه شد، پاسخ مثبت داد تا یکی از نفرات کلیدی طلایی پوشان برای بازگشت به دوران اوج باشد.


ایران‌پوریان به خصوص در لیگ هجدهم که با نایب قهرمانی سپاهان خاتمه یافت و این تیم رقیب اصلی پرسپولیس در کسب عناوین قهرمانی به شمار می رفت، مدافع ثابت مورد نظر امیرقلعه نویی بود، اما گاهی مصدومیت‌ها باعث می شد تا حسن جعفری به جای او بازی کند.


برای شروع لیگ نوزدهم مرتضی منصوری یکی از خریدهای امیرقلعه نویی بود تا ایران‌پوریان با مدافع راست ذخیره طلایی پوشان بدل شود ولی در لیگ هجدهم هم این بازیکن با مصدومیت‌های گاه و بیگاهی روبرو شد و نتوانست آنچنان که انتظار داشت به سپاهان کمک کند.


این بازیکن که با قراردادی ۲ ساله به سپاهان پیوسته بود، در پست خداحافظی خود به همین مصدومیت ها اشاره کرده و اینطور نوشته است:« مروز که با شما هواداران خونگرم سپاهان بزرگ صحبت می کنم، بیشتر از دوسال از آن روزی که پیراهن طلایی و درخشان را در دست گرفتم و برای تحقق رویاهای بزرگ یاعلی گفتیم، می گذرد. شُکر که مرا در تمام این مدت کنار شما مهربان‌ها در دیار نصف جهان قرار داد و توانستم در پایتخت تمدن ایران عزیز بر دانسته‌هایم بیفزایم. خدارا شاهد می‌گیرم که در این مدت هرچه در توان داشتم به اخلاص گذاشتم و با وجود بدشانسی‌های ناشی از مصدومیت‌های متوالی و برخی ناملایمتی‌های موجود اما هدفی جز سربلندی سپاهان دوست داشتنی نداشتم.
حالا که مجبورم جمله کلیشه‌ای هر "آمدنی، رفتنی دارد" را تکرار و از شما مهربانان خداحافظی کنم، باید تشکر ویژه ای از مدیران باشگاه، اعضای کادرفنی، هم‌تیمی هایم و به خصوص اصفهانی‌های بامحبت داشته باشم.


دقیق که می‌شوم، می‌بینم جز خاطرات خوب و بی نظیر از دوسال زندگی در اصفهان هیچ در ذهنم باقی نمانده و همین برای خوب شدن حالم کافی است. یا حق.»  

گفتنی است دانیال اسماعیلی فر اولین خرید مدیران باشگاه برای تقویت تیم به شمار می رود که پست تخصصی او مدافع راست است و به نوعی جانشین ایران پوریان به شمار می رود.


پیش از این سعید آقایی مدافع چپ سپاهان نیز از این تیم جدا شده بود تا ایران پوریان دومین بازیکن جدا شده از جمع طلایی پوشان پس از پایان لیگ نوزدهم باشد.

بیشتر بخوانید:

هافبک تراکتور و شایعه‌ای که جنجالی شد

جلسه مهم برای تعیین تکلیف پدیده لیگ نوزدهم

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان نقل و انتقالات ۱۳۹۹ محمد ایران پوریان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال