خداحافظی بازیکن اسبق استقلال از دنیای فوتبال

محسن یوسفی هافبک اسبق استقلال و بازیکن فصل گذشته ماشین‌سازی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از دنیای فوتبال خداحافظی کرد....

محسن یوسفی با انتشار متنی احساسی از دوران حضورش در فوتبال به نیکی یاد کرد و بازی در استقلال را آرزویی قلمداد کرد که به آن رسیده است.

به گزارش مدال، امروز یکی از مهم ترین و شاید سخت ترین تصمیم زندگی ام را گرفتم. خداحافظ فوتبال. این شروع نامه محسن یوسفی بازیکن سابق استقلال تهران است که حالا پس از سال ها و حضور در تیم های مختلف، تصمیم به خداحافظی از مستطیل سبز گرفته است.
محسن یوسفی دو فصل پیش بود که از تیم فوتبال پدیده مشهد به گسترش فولاد تبریز پیوست و شاگرد فیروز کریمی شد. این بازیکن 35 ساله طی دو فصل گذشته با پیراهن این تیم تبریزی راهی میدان شد؛ 19 مرتبه برای این تیم بازی کرد و 2 بار هم گل زد.
متن نامه احساسی یوسفی به شرح زیر است:

« امروز یکی از مهم ترین و شاید سخت ترین تصمیم زندگی ام را گرفتم. خداحافظ فوتبال. آویختن کفش ها برای هیچ بازیکنی کار ساده ای نیست. می گویند فوتبالیست ها دوبار می می میرند. برای من اما فوتبال معجزه زندگی بود و امروز با رضایت خاطر، فصلی از زندگی ام را می بندم. فوتبال مرا به بزرگترین آرزویم که بازی در استقلال بودم رساند. خاطرات حضور در استقلال برای من آنقدر ارزشمند است که خود را یکی از خوشبخت ترین افراد می دانم. برای یک جوان شهرستانی که فوتبالش را از روستاهای چمستان شروع کرده و در ادامه در سن 22 سالگی بازی در ورزشگاه آزادی با پیراهن استقلال را تجربه کرده است، معجزه فوتبال یک هدیه الهی است. خدا را شکر می کنم که در سال های حضور در سطح اول فوتبال ایران، توانستم 5 فصل برای تیم محبوبم بازی کنم. جا دارد یادی کنم از تیم دوشت داشتنی شموشک و معمار این تیم مرحوم مهندس درویش که با سرمایه شخص اش بستری فراهم کرد که من و امثال من به فوتبال ایران معرفی شوند. در ادامه استقلال، صبای قم، سایپا، نفت تهران، ملوان، پدیده و ماشین سازی دیگر تیم هایی بودند که زندگی ورزشی من را شکل دادند. خودم را مدیون هواداران این تیم ها به ویژه هواداران استقلال می دانم. انها تا ابد در قلب من خواهند بود. محسن یوسفی همیشه یکی از آنها بوده و هست.»

بیشتر بخوانید:
احتمال جدایی دوباره کریمی از استقلال
پوکیارلی بار دیگر گزینه شد/ آخرین برنامه‌های استرا در نقل و انتقالات

تگ ها


استقلال محسن یوسفی خداحافظی خداحافظی از فوتبال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال