خداحافظی تلخ ستاره مصدوم با اعضای تیم‌ملی ایتالیا

لئوناردو اسپیناتزولا، مدافع مصدوم تیم ملی ایتالیا، امروز در اردوی این تیم حاضر شد تا با هم تیمی ها و مربیان خود وداع کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایتالیا شب گذشته در یک بازی بسیار دشوار موفق شد با نتیجه ۲-۱ از سد بلژیک مدعی عبور کند تا به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های یورو راه پیدا کند. شاگردان روبرتو مانچینی در مسابقه نیمه نهایی یک بازی سخت دیگر مقابل اسپانیا را پیش رو خواهند داشت.

با این حال شب گذشته یک مصدومیت باعث شد که تا حدودی پیروزی مقابل بلژیک به کام آتزوری تلخ شود. لئوناردو اسپیناتزولا مدافع تیم ملی ایتالیا روی یک صحنه به شدت دچار آسیب دیدگی شد و امروز مشخص شد که او دچار پارگی از ناحیه تاندون آشیل شده است. همچنین به نظر می‌رسد که این بازیکن چند ماه از میادین دور خواهد بود و یورو به تلخ ترین شکل ممکن برای رو به پایان رسید.

حساب رسمی تیم ملی ایتالیا در شبکه های اجتماعی ویدئویی احساسی را از این بازیکن به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد او با هم تیمی های خود در اردو وداع می کند و همچنین با تشویق ایستاده آنها روبرو می شود. سرانجام سرمربی تیم ملی ایتالیا یعنی روبرتو مانچینی نیز این بازیکن را در آغوش می‌گیرد و نهایتاً اسپیناتزولا لنگ لنگان از اردوی تیم ملی خارج می شود.

اینگونه به نظر می رسد که لئوناردو اسپیناتزولا به عمل جراحی نیاز دارد و گمانه‌زنی‌ها حکایت از آن دارد که این بازیکن حدود چهار تا شش ماه از میادین دور خواهد بود.

تگ ها


تیم ملی ایتالیا یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان فوتبال