خداحافظی جلال امیدیان از سپاهانی‌ها (عکس)

مربی تیم فوتبال سپاهان با انتشار دو استوری از پایان قرارداد و پایان همکاری‌اش با تیم فوتبال باشگاه خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، جلال امیدیان پیش از انتخاب امیرقلعه‌نویی به عنوان مربی سپاهان در ذوب آهن با این مربی با تجربه همکاری‌اش را آغاز کرده بود و پس از یکسال همکاری، قلعه‌نویی تصمیم گرفت پیشنهاد حضور او در سپاهان را هم با توجه به سابقه‌ای که در دوران فوتبالش در این تیم دارد، به امیدیان بدهد.


امیدیان پیش‌تر نیز در کادر فنی مجتبی حسینی و در تیم فوتبال ذوب‌آهن موفق به کسب عنوان چهارمی لیگ شانزدهم شده بود و با این تیم در رقابت‌‎‌های آسیایی حضور پیدا کرد.
این مربی اصفهانی که هفت سال سابقه بازی در سپاهان را در کارنامه دارد، اگرچه در دو بازی برابر شهر خودرو و پیکان پس از جدایی قلعه‌نویی در تیم ماند، اما حالا با توجه به تغییرانی که در باشگاه صورت گرفته، تصمیم به جدایی دارد.


او با انتشار یک استوری اینطور درباه این موضوع نوشته است:« با سلام و ادب خدمت هواداران و مجموعه بزرگ سپاهان. بنده به عنوان کسی که فوتبال را از این باشگاه شروع کرده و به این عرصه معرفی شدم، در این دوسال در حد توان و حیطه اختیارات، از هیچ تلاشی برای موفقیت و سربلندی سپاهان کبیر دریغ نکردم. از مجموعه بزرگ و مدیریت باشگاه و همچنین سرمایه های اصلی و ماندگار آن که هوادران این تیم هستند کمال تشکر را دارم و برای سپاهان و‌ همچنین برای تیم شهرم آرزوی موفقیت و سربلندی و درخشش دارم.»

جلال امیدیان با انتشار این استوری به دوران حضورش در سپاهان اشاره کرده است.


امیدیان که سال گذشته هم از تیم گل گهر سیرجان پیشنهاد همکاری با وینکو بگوویچ را دریافت کرده بود، به نظر می‌رسد به دلیل رد شدن لیست آسیایی سپاهان و اینکه مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد با او در انتظار انتخاب سرمربی جدید تیم هستند، تصمیم بر این گرفته تا خودش اعلام جدایی کند و در انتظار پیشنهادانی باشد که تا شروع لیگ بیستم به دست او خواهد رسید.

تگ ها


جلال امیدیان