خداحافظی جواد داوری از بسکتبال

ملی پوش سابق بسکتبال ایران که از دنیای ورزشی خداحافظی کرده و به عنوان رییس هیات اصفهان کارش را ادامه می دهد اولویت هایش در عرصه مدیریت را عنوان کرد ......

ملی پوش سابق بسکتبال ایران که از دنیای ورزشی خداحافظی کرده و به عنوان رییس هیات اصفهان کارش را ادامه می دهد اولویت هایش در عرصه مدیریت را عنوان کرد.

جواد داوری در گفت و گو با ایسنا، درباره خداحافظی اش از بسکتبال اظهار کرد: خیلی سخت بود. واقعا تصمیم دشواری است که بعد از سال ها زندگی با بسکتبال دیگر نخواهم به میدان بروم. این تصمیم برایم دشوار بود که بخواهم خداحافظی کنم و وارد عرصه دیگری شوم. من دو سوم عمرم را در سالن بسکتبال پشت سر گذاشتم اما خب زندگی حرفه ای همین است و یک ورزشکار به جایی می رسد که تصمیم می گیرد دیگر بازی نکند و کنار برود.

او با بیان اینکه رای آوردنش به عنوان رییس هیات بسکتبال اصفهان تاثیر زیادی در تصمیمش داشت، بیان کرد: اینکه مسوولان استان به من اعتماد کردند تا فعالیتم را در بسکتبال اصفهان شروع کنم تاثیر زیادی در تصمیمم گذاشت. مطمئنا اگر این اتفاق نمی افتاد سال های دیگر هم می توانستم بازی کنم اما خب مسوولیت مهمی دارم و باید به بسکتبال استانم خدمت کنم.

ملی پوش سابق بسکتبال ایران با بیان این موضوع که آرزو داشت با پیراهن ذوب آهن با بسکتبال خداحافظی کند تصریح کرد: همیشه دوست داشتم با پیراهن تیمی که بسکتبال را با آن شروع کردم از دنیای حرفه ای خارج شوم اما خب ذوب آهن تیمی در بسکتبال نداشت و به این آرزویم نرسیدم اما اگر ذوبی ها به بسکتبال بازگردند برای بازی خداحافظی یکبار برایشان به میدان خواهم رفت تا به آرزویم برسم.

او با اشاره به خداحافظی تلخش از بسکتبال با شکست برابر شهرداری اراک بیان کرد: به هر حال دوستان به ما لطف داشتند و اتفاق هایی افتاد که من واقعا ناراحت شدم. همه چیز می گذرد اما این خاطرات می ماند و یکی از داوران خاطره بدی برای من ساخت که هنوز هم ناراحتم و بغض دارم. مهم نیست، خیلی چیزها را به خدا می سپارم اما مطمئن باشید تا زمانی که زنده ام با تمام وجود مبارزه می کنم و نمی گذارم حقی ضایع شود.

داوری با اشاره به فعالیتش در هیات استان اصفهان بیان کرد: حالا که فصل آینده بازی نخواهم کرد از امروز تمام تمرکزم را برای هیات استان اصفهان می گذارم تا مشکلات را حل کنیم. دوستان خوب من در اصفهان مطمئنا از من حمایت خواهند کرد تا بتوانیم دوباره بسکتبالمان را به روزهای اوجش بازگردانیم.

او در پاسخ به این سوال که اولویتش برای بسکتبال اصفهان چیست؟ تصریح کرد: اولین اقدام من برنامه ریزی دقیق برای آموزش و رده های پایه بسکتبال است. تغییراتی باید انجام بدهیم تا دوباره بتوانیم بازیکنان خوب پرورش بدهیم. در کنار این موضوع تلاش خواهیم کرد تا یک تیم لیگ برتری از اصفهان داشته باشیم. مطمئن باشید که در سال های آینده از رده های پایه اصفهان صحبت های زیادی شنیده خواهد شد. همچنین با تمام وجود از شهرداری کاشان دیگر نماینده استان در لیگ برتر هم حمایت می کنیم و اعتقاد داریم که کاشانی ها باید در لیگ بمانند.

ملی پوش سابق بسکتبال ایران به بانوان اصفهان اشاره کرد و گفت: با توجه به اتفاق خوبی که برای بسکتبال بانوان افتاده ما از بانوان اصفهان نیز حمایت خواهیم کرد. دختران بسکتبال اصفهان همیشه جزو بهترین ها بوده اند و مطمئنا برای رشد و پیشرفت آنها نیز برنامه ریزی خوبی خواهیم داشت. به هر حال باید بیشتر تلاش شود. در زمان آقای صادق زاده خیلی تلاش شده و اتفاق های خوبی افتاده اما برای اینکه دوباره به جایگاه اصلی مان برسیم باید بیشتر تلاش کنیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال