خداحافظی دروازه‌بان برزیلی به بهانه درخشش عابدزاده

امیر عابدزاده در فصلی که گذشت در ۲۹ بازی از ۳۴ بازی ماریتیمو در لیگ برتر پرتغال به میدان رفت و این بدین معنی نیست دروازه بان های دیگر باشگاه تنها در ۵ بازی فرصت حضور در میدان را پیدا کردند.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، اعتماد کادر فنی تیم ماریتیمو به سنگربان تیم ملی فوتبال ایران موجب شده تا یکی از دروازه بانان قدیمی تیم ماریتیمو تصمیم تازه ای در مورد فصل آینده خود بگیرد. چارلس دروازه بان برزیلی که از فصل ۲۰۱۵ در تیم ماریتیمو حضور داشته به باشگاه اعلام داشته به دنبال بازگشت به برزیل و عقد قرارداد با یکی از تیم های باشگاهی کشورش است. این خبر را روزنامه آبولا منتشر کرده و این بدین معنی است در فصل پیش رو هم شاهد حضور امیر عابدزاده در ترکیب ماریتیمو خواهیم بود چرا که اگر باشگاه به دنبال صدور رضایتنامه او برای حضور در تیم جدیدی بود با جدایی چارلس دروازه بان برزیلی مخالفت می کرد. 

امیر عابدزاده در فصلی که سپری شد ۱۰۲ سیو در ۲۹ بازی برای تیم ماریتیمو داشت و از حیث مهار توپ در رده ی سوم بهترین دروازه بانان لیگ برتر پرتغال قرار گرفته است. او در تمرینات تیم ملی هم شرایط ایده آلی دارد اما به نظر می رسد فعلا و با توجه به شرایط حساس تیم ملی و هم چنین تجربه ی علیرضا بیرانوند به او بازی نخواهد رسید. 

ماریتیمو در فصلی که گذشت در هفته های پایانی با چالش بقاء در جدول بازی ها روبرو شد که به لطف درخشش امیر عابدزاده و هم چنین علی علیپور در نهایت در جدول بازی ها باقی ماند.

تگ ها


ماریتیمو امیر عابدزاده