خداحافظی رسمی دورتموند با ماریو گوتزه+ عکس

خداحافظی باشگاه دورتموند با ستاره آلمانی‌اش ماریو گوتزه پیش از بازی دیروز مقابل هوفنهایم انجام شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از بخت بد ماریو گوتزه، ستاره آلمانی بوروسیا دورتموند، مراسم خداحافظی او با این باشگاه قبل از بازی‌ای انجام شد که دورتموندی‌ها در آن شکستی سخت و تحقیر‌آمیز را تحمل کردند.

پیش از بازی دیروز دورتموند مقابل هوفنهایم در آخرین هفته بوندس‌لیگا، باشگاه دورتموند به صورت رسمی و در زمین چمن استادیوم سیگنال ایدونا پارک با ستاره‌اش ماریو گوتزه خداحافظی و از او تقدیر کرد.

البته گوتزه نتوانست در بازی مقابل هوفنهایم به میدان برود چرا که دو تست کرونای او که بر اساس پروتکل فدراسیون فوتبال آلمان قبل از هر بازی از بازیکنان دو تیم گرفته می‌شود منفی نبود. البته گوتزه اعلام کرد دلیل مثبت شدن تست‌های او رفت و آمدش به بیمارستان به دلیل تولد فرزند پسرش بوده.

گوتزه رویهم‌رفته برای دورتموند ۲۱۷ بازی انجام داده و ۴۵ گل برای این تیم به ثمر رسانده. او با زردپوشان دو بار فاتح بوندس‌لیگا شده و دو بار هم جام حذفی آلمان را فتح کرده.

لوسین فاور سرمربی دورتموند درباره گوتزه گفت:" ماریو گوتزه این اواخر کم  برای ما بازی کرده و این به خاطر سیستم جدید مربوط به کرونا بوده. ولی ماریو بازیکن فوق‌العاده‌ای است و خواهد بود. او یکی از باهوش‌ترین بازیکنانی است که من تا بحال دیده‌ام".

بیشتر بخوانید:

انتقال ستاره رئال مادرید به اینتر قطعی شد

دورتموند۰- ۴هوفنهایم؛ تحقیر زنبورها در ایستگاه آخر

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند فوتبال جهان ماریو گوتزه فوتبال