خداحافظی شماره 10 محبوب آبی ها از فوتبال

میلاد میداوودی، ماره 10 محبوب روزهای نه چندان دور استقلال از مستطیل سبز خداحفظی کرد....

به گزارش خبرنگار مدال، میلاد میداودی، بازیکن سابق استقلال و تیم ملی فوتبال ایران با انتشار پستی اینستاگرامی در 34 سالگی به صورت رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و به دوران حرفه‌ای خود پایان داد.
میداوودی نوشت:
سلام به همه

امروز که این متن را می نویسم دستانم می لرزد. چه زود گذشت توپ بازی در شن های داغ مسجدسلیمان. آن زمان های دور حتی فکرش را هم نمی‌کردم لحظه خداحافظی اینقدر زود بیاید. آن روزها که آرزوی پوشیدن پیراهن استقلال را داشتم کجا و حالا که لحظه خداحافظی از تمام رویاهایم در قالب بازیکن است کجا. نوشتن از خداحافظی برای شما هواداران عزیز چه سخت است می خواهم از شما خوبان، شما طرفداران فوتبال در مسجد سلیمان، اهواز، سرتاسر خوزستان و طرفداران است استقلال کبیر در قالب بازیکن فوتبال خداحافظی کنم. خوب می دانم چقدر حمایتم کردید، چقدر پشتم ایستادید، چقدر به من روحیه دادید. نمی دانم اسمش تقدیر بود یا هر چیز دیگری ولی کاش آن مصدومیت لعنتی اتفاق نمی افتاد. آه! نمی دانم این بغض گلویم کی رها می‌شود اما آن مصدومیت لعنتی خیلی زود باعث شد از استقلال که عشق دوران کودکی هم بود جدا شوم و شاید حتی از فوتبال. هنوز صدای واویلا واویلا های شما هواداران عزیز در گوشم هست، وقتی صدایم می کردید مو بر تنم سیخ می شد. خدا می داند چقدر انگیزه داشتم خوشحالتان کنم و الان هم خوشحالم که حداقل در گوشه‌ای از ذهن و قلب شما هستم. این را از پیام‌های پر محبتی که می فرستید متوجه شدم. هر چند بی مهری های زیادی از خیلی ها دیدم ولی کم نیاوردم، تلاش کردم جنگیدم، با خودم، با فوتبال، با زندگی اما میداوودی اهل جنگیدن است و برنده شدن. می‌خواهم حالا نه در قالب بازیکن فوتبال، بلکه برای مربیگری تلاش کنم و بجنگم می‌دانم حمایتم می کنید مثل همیشه من هم روی حمایت شما حساب می کنم.

دستتان را می فشارم مثل همیشه از دوران کودکی تا امروز تکرار می‌کنم که استقلالی بودم و استقلال می مانم. به امید روزی که دوباره شما عزیزان را از نزدیک ببینم شاید روی نیمکت تیم محبوب استقلال

دوستدار شما میلاد میداوودی

 

بیشتر بخوانید:

عاقبت تهدید استراماچونی/تجمع دوباره استقلالی ها مقابل باشگاه

تگ ها


باشگاه استقلال شماره ۱۰ استقلال میلاد میداوودی خداحافظی میداوودی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال