خداحافظی ضارب هازارد با اینستاگرام و توئیتر!

توماس مونیه که نوامبر ۲۰۱۹ ادن هازارد هموطنش را به شدت مصدوم کرد، مجبور به خداحافظی از شبکه های اجتماعی شده است....

به گزارش "ورزش سه"، ادن هازارد تابستان ۲۰۱۹ و با قراردادی ۱۰۰ + ۳۰ میلیون یورویی از چلسی به رئال پیوست. شروع او خوب نبود ولی پس از یک دوره بدنسازی توانست به روزهای اوجش برگردد و چند هفته همان ادن هازارد سابق شده بود که در جریان بازی برگشت رئال و پی اس جی در دور گروهی لیگ قهرمانان ۲۰-۲۰۱۹، توسط توماس مونیه به شدت مصدوم شد.

هازارد زمین را ترک کرد و سه ماه بعد برابر لوانته به میادین برگشت اما بار دیگر مصدوم شد و این بار تن به جراحی داد. اوضاع برای هازارد پس از آن مصدومیت بسیار پیچیده شد و دیگر نتوانسته برای رئال نمایش های خوبی ارائه دهد. او ۹ بار دیگر هم مصدوم شده و فصل ۲۱-۲۰۲۰ را نیز به احتمال زیاد از دست خواهد داد.

توماس مونیه که در تیم ملی بلژیک با هازارد هم تیمی است، پس از مصدوم کردن او پیام های تهدیدآمیز زیادی دریافت کرد. بسیاری معتقدند همان مصدومیت باعث شده تا هازارد دیگر نتواند در زمین فوتبال بدرخشد و مونیه را مقصر می دانند. پیام های تهدید آمیز در تمام ماه های اخیر ادامه داشت تا اینکه مونیه مجبور شده حساب های توئیتر و اینستاگرامش را ببندد و به این وسیله از شر پیام های خطرناک رها شود.

مونیه که اکنون برای دورتموند بازی می کند، در مصاحبه با یک شبکه بلژیکی گفته بود:« مرتب تهدید می شوم ولی واقعیت این است که من ادن را مصدوم نکردم و او بود که خودش را به من زد! من هرگز سعی نمی کنم به بازیکنی در میدان آسیب بزنم؛ چه برسد که بازیکن، نامش ادن هازارد باشد.»

تگ ها


ادن هازارد توماس مونیر رئال مادرید