خداحافظی عجیب، بازگشت عجیب تر؛ بیرانوند شوخی، شوخی تمرین کرد!

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز از ساعت ۱۲ در زمین ورزشگاه درفشی‌فر تحت تاثیر بازگشت علیرضا بیرانوند و شوخی های او برگزار شد....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان از ساعت ۱۲ امروز تمرین خود را در ورزشگاه  درفشی‌فر آغاز کردند.
بازیکنان ابتدا با دویدن به دور زمین بدن‌های خود را گرم کردند و سپس زیر نظر بدنساز تیم حرکات کششی را انجام دادند.
بخش بعدی، تمرین آقا وسط بود که در قالب سه گروه انجام شد و خود گل‌محمدی هم در این بخش در یکی از گروه‌ها حاضر بود و پابه‌پای بازیکنان تمرین کرد.
حضور سرمربی در این گروه باعث شده بود بازیکنان برای حفظ توپ جدیت بیشتری داشته باشند و البته کری‌خوانی بالایی هم بین آنها وجود داشت.
سرخپوشان در مرحله بعد زیر نظر کادر فنی کارهای تاکتیکی را مرور کردند و در پایان نیز بعد از سرد کردن بدن خود به رختکن رفتند.
سیامک نعمتی همچنان اختصاصی تمرین می‌کند و زیر نظر بدنساز تیم حرکات ویژه‌ای انجام داد تا زودتر به مرز آمادگی برسد.
نکته مهم تمرین امروز حضور علیرضا بیرانوند بود که برخلاف برخی شایعات دیروز از تیم خداحافظی نکرده بود و امروز هم پابه‌پای سایرین تمرین کرد. او همچنین در این جلسه تمرینی مثل همیشه شوخی‌های مخصوص به خودش را داشت و حتی با داود فنایی هم عکس یادگاری گرفت.
البته بیرانوند با دو پیشنهاد جدی از سوی لیگ بلژیک روبرو است و امروز و فردا تصمیم خود را برای ماندن یا جدایی می‌گیرد. 
بیرانوند همچنین امروز با سید جلال حسینی کاپیتان سرخپوشان در تمرین در چند نوبت صحبت کرد و این برخلاف آن چیزی است که شایعه شده این دو روز گذشته در رختکن با یکدیگر درگیری لفظی داشته‌اند و کاپیتان سرخپوشان از دست او بابت جدایی احتمالی‌اش ناراحت است.

بیشتر بخوانید:

مهاجم جدید تراکتور برای بازی مقابل پرسپولیس مجوز گرفت

از علیپور تا برهانی از خوردبین تا نیکبخت؛ تولد پرستاره پسر سپهر+ عکس

تگ ها


پرسپولیس تمرین پرسپولیس یحیی گل محمدی ورزشگاه درفشی فر لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال