خداحافظی عجیب و غیرمنتظره مایک رستم پور!

مایک رستم پور بعد از دعوت نشدن به تیم ملی در اردوی جدید، با انتشار یک پست از خداحافظی خود با بسکتبال خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مایک رستم پور که ۳۰ سال قبل در مینه سوتای آمریکا به دنبال آمده و به خاطر داشتن پدری ایرانی از چند سال قبل به تیم ملی بسکتبال ایران دعوت شده بود، به شکلی عجیب خبر خداحافظی زودهنگام خود از دنیای بسکتبال را منتشر کرده است. 


این بازیکن بعد از حضور در تیم های نفت آبادان، شیمیدر و شهرداری گرگان در لیگ برتر ایران، این فصل قرار بود بعد از جدایی از شهرداری گرگان بار دیگر به شیمیدرقم برود تا همچنان کار با شاهین‌طبع را ادامه ‌دهد ولی هرگز ‌خبری از مایک نشد. رستم‌پور که از بازیکنان مورد علاقه مهران شاهین‌طبع بود، در جام جهانی و المپیک نیز برای ‌تیم ملی بازی کرد. 


با این حال نه تنها مایک به لیگ ایران نیامد، بلکه در لیست جدید تیم ملی و با نظر مصطفی هاشمی سرمربی جدید تیم ملی هم قرار نداشت. همین شاید بهانه ای شده تا رستم پور یک تصمیم عجیب و ناگهانی در ۳۰ سالگی بگیرد. او شب گذشته با انتشار پستی در صفحه رسمی اینستاگرام خود در ابتدا نوشت: «بازنشسته»!


این کلمه در حالی نوشته شده بود که مایک ویدیویی از ساحل و دریا گرفته بود، اما در ادامه او یک استوری منتشر کرد و به فارسی نوشت: «خداحافظ بسکتبال»!


شاید بازهم برخی تصور کردند که رستم پور هنوز تصمیم جدی ای نگرفته و حتی این پست و استوری را به مزاح منتشر کرده، اما او با گذشت ساعاتی نه تنها این استوری را پاک نکرده، بلکه واکنش دوستانش به این اتفاق را هم منتشر کرده تا تقریبا قطعی بودن تصمیمش را به اطلاع برساند. 


این فوروارد ۲ متر و ۶ سانتی‌متری از سال ۲۰۱۹ در لیگ برتر ایران مشغول بازی بود و قبل از آن سابقه بازی در لیگ کشورهایی همچون اسلواکی، مکزیک، کانادا و چند کشور دیگر را هم داشته است.

تگ ها


بسکتبال تیم ملی بسکتبال بسکتبال