خداحافظی علیرضا مرزبان با سپاهانی‌ها(عکس)

علیرضا مرزبان با انتشار پستی اینستاگرامی که او را&#۱۶۰; در فرودگاه نشان می دهد با هواداران سپاهان خداحافظی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، پیش از شروع فصل صحبت های زیادی در مورد اضافه شدن یک مربی به کادر فنی سپاهان به عنوان دستیار اول محرم نویدکیا وجود داشت و در نهایت در حالی که صحبت از علیرضا مرزبان و مجتبی حسینی بود این مرزبان بود که پیشنهاد تیم سابقش را پذیرفت و در هفته ابتدایی لیگ خود را از آلمان به سیرجان رساند تا در کنار کادر فنی تیم باشد و جالب اینکه از همان روز ابتدایی در کنار خط حضور پیدا کرد تا نشان دهد نقش مهمی به او سپرده شده است.


مرزبان در طول فصل مرد خروشان نیمکت سپاهان بود؛ هر چه محرم نویدکیا آرام بود، علیرضا مرزبان پر سر و صدا بود و سعی می کرد گاهی با فریاد و گاهی با ایما و اشاره حق تیمش را بگیرد؛ تا جایی که خیلی ها یکی از دلایل موفقیت سپاهان را حضور علیرضا مرزبان عنوان می کردند.


مرزبان که روز چهارشنبه جلسه ای با مدیران سپاهان برگزار کرده بود، حالا با انتشار پستی اینستاگرامی از جدایی خبر داده و نوشته است:« هواداران عزیز ،من قدردان محبت های شما در فصل گذشته هستم و میدانم سال آینده هم محرم نویدکیا بازیکنان خوب و با کیفیتی را به اصفهان میآورد. حمایت شما و وفاداری شما عاشقانه است.امیدوارم سال آینده سال بزرگی برای سپاهان و محرم عزیز و هواداران عاشق سپاهان باشد.» 


بی شک جدایی مرزبان از همین حالا محرم نویدکیا را به فکر برده است و او در حال تفکر برای پیدا کردن جانشینی برای او خواهد بود.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان علیرضا مرزبان