خداحافظی فتح‌الله‌زاده از استقلال؛ وای بر من که ...

علی فتح‌الله‌زاده که اخیرا به عضویت هیئت مدیره استقلال درآمده بود از این سمت استعفا داد....

به گزارش مدال، علی فتح‌الله‌زاده که اخیرا به عضویت هیئت مدیره استقلال درآمده بود با به اشتراک گذاشتن متنی در صفحه خود در اینستاگرام از سمت خود کناره‌گیری کرد. متن خداحافظی فتح‌الله‌زاده به شرح زیر است:

«روزی که به استقلال آمدم این باشگاه نه مدیرعامل داشت و نه سرمربی! وقتی از من خواستند که بیایم میدانستم کار سختی است اما به خاطر همه هواداران بزرگ و با شرف استقلال برای خدمتگزاری آمدم و بی منت کار کردم هر چند که آنروزها هم تهمت می زدند که من به همه آنها خط داده‌ام! امروز من مدیرعامل نیستم اما تمام وظایف مدیرعاملی از من طلب می شد! این در حالیست که چند روز قبل از دریافت حکم هیات مدیره، جناب استراماچونی از ایران رفته بود! متاسفانه اینبار از جانب هواداری که دوستش دارم و خواهم داشت متهم شدم به این که خودم را فروختم به میز و صندلی مدیریت!! وای بر من که اینچنین از رفتارم برداشت شد! این اصلا برایم قابل تحمل نیست بنابراین ضمن تشکر از همه هواداران عزیز و بزرگوار همچنین جناب وزیر محترم اعلام می کنم از این لحظه هیچ پست و سمتی در باشگاه ندارم و از این پس همچون گذشته یک هوادار در کنار شما خواهم بود.
ارادتمند شما
علی فتح الله زاده»

بیشتر بخوانید:
فتح‌الله‌زاده: ما دروغگو هستیم یا استراماچونی؟

تگ ها


استقلال اخبار استقلال علی فتح الله زاده فتح الله زاده فوتبال ایران استعفای فتح الله زاده استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال