خداحافظی نیوکمپ با والورده

بر اساس ادعای رسانه‌های اسپانیایی ارنستو والورده سال پایانی حضور خود در بارسلونا را تجربه می‌کند و در پایان فصل احتمالا رونالد کومان، اریک تن‌هاخ یا مارچلو گایاردو جانشین او خواهند شد....

بر اساس ادعای رسانه‌های اسپانیایی ارنستو والورده سال پایانی حضور خود در بارسلونا را تجربه می‌کند و در پایان فصل احتمالا رونالد کومان، اریک تن‌هاخ یا مارچلو گایاردو جانشین او خواهند شد.

به گزارش مدال، در جریان تساوی بدون گل بارسلونا برابر اسلاویا پراگ، «ارنستو والورده» کنار زمین مانند سرمربی‌ای بود که ماه آخرش در یک باشگاه را سپری می‌کند. او باید بداند در ماه آخر نیست، تیمش صدرنشین لالیگا است و درصد کمی احتمال دارد او پیش از پایان فصل از بلوگرانا جدا شود اما فصل‌های پایانی اغلب بدون موفقیت هستند. اما سوال اینجاست که آیا والورده و کمک‌هایش دیدارهای خارج از خانه تیم اهل جمهوری چک در UCL را تماشا کرده بودند؟

«آرسن ونگر» این روزها کارشناس تلویزیونی است و پس از بازی حرف دل هواداران بارسلونا را زد! او پس از اینکه گفت بارسلونا مانند تیمی بحران‌زده بازی می‌کند،‌ آنها بدون تحرک هستند و سرعت لازم را ندارند. ونگر یک جمله کلیدی را نیز به زبان آورد: «آنها در سی متر پایانی انفرادی بازی می‌کنند.»

بارسلونا، تیمی مبتنی بر بازی تیمی است، تیمی که بیشترین ستارگان دهه اخیر را داشته ولی حالا بیشتر یک تیم فردی است، تیمی که به شدت به «لیونل مسی» وابسته شده. این در حالی‌ست که لئو همواره برای نشان دادن نبوغش به یک بازیکن کنارش احتیاج داشت. پیشتر ژاوی، اینیستا یا آلوز را کنار خود دیده‌ و این اواخر نیمار، آلبا و سوارز. سه‌شنبه هفته گذشته اما آبی‌اناری‌ها توپ را به مسی می‌رساندند و انتظار داشتند او یک تنه تیم را پیروز کند.

همه تقصیرات حالا گردن سرمربی تیم افتاده، کسی که به نظر سیاست انتقالاتی مناسب نداشته و از نظر فنی نیز دچار اشکالات زیادی است. به همین دلیل نیز همه چیز حکایت از آن دارد که دوران حضور ارنستو والورده در نیوکمپ به سر آمده است.

بیشتر بخوانید:

سه گزینه نهایی سرمربی بارسلونا؛ جانشین والورده کیست؟

تگ ها


ارنستو والورده بارسلونا بارسا بلوگرانا آبی و اناری‌ها فوتبال جهان لالیگا نیوکمپ ارنستو والورده تجدور بارسلونا Primera División فوتبال