خداحافظی ژاوی با کاسیاس؛ مرور یک خاطره تاریخی

ژاوی، ستاره سابق بارسلونا نیز وداعی دوستانه و احساسی با ایکر کاسیاس داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، ژاوی سالها در تیم ملی اسپانیا همبازی و در بارسلونا رقیب ایکر کاسیاس بود و رابطه فوق العاده ای با او داشت. به نظر می رسد سرمربی فعلی السد به این نامه به اختلافات سال ۲۰۱۱ بین بازیکنان رئال مادرید و بارسلونا در دوران حضور ژوزه مورینیو و پیشقدم شدن ایکر کاسیاس برای حل این داستان اشاره داشته است. برخی معتقدند این رفتار کاسیاس در نهایت منجر به اختلاف او با مورینیو و در ادامه جدایی از رئال مادرید شد.

ژاوی نوشت: "ایکر، ممنون که در این ۲۳ سال ما همبازی، رقیب و مهمتر از همه دوست بوده ایم. در طول این سالها من شاهد این بودم که تو چگونه به عنوان یک بازیکن حرفه ای و به عنوان یک فرد چگونه رشد کردی. ما با هم پیروزی ها و شکست های زیادی را زندگی کردیم.

ما با دعوا کردیم و بعد آشتی کردیم. اگرچه بسیاری بر این باورند که فوتبال مهمترین چیز در زندگی ما است، اما می دانیم که اینگونه نیست. ما می دانیم که آنچه مهم است احترام و تکریم افراد است. و به همین دلیل ما توانسته ایم همه درگیری ها را با هم حل کنیم و دوستی عمیقی به وجود آوریم. تبریک به خاطر کارنامه درخشان، دوست من. برای تو در این مرحله جدید از زندگی بهترین آرزوها را دارم. ممنون از تو ایکر."

تگ ها


ایکر کاسیاس ژاوی تیم ملی اسپانیا