خداحافظی کاپیتان تیم‌ملی زنان از بسکتبال

کاپیتان تیم ملی زنان ایران با انتشار پستی اینستاگرامی از بسکتبال خداحافظی کرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، سعیده عِلّی که در سال‌های اخیر به عنوان یکی از مطرح‌ترین بازیکنان بسکتبال در تیم های ملی سه نفره و پنج نفره به عنوان کاپیتان بازی می‌کرد، تصمیم خود مبنی بر خداحافظی از بسکتبال را روی صفحه اینستاگرامی‌اش اعلام کرد. 


او که سال گذشته از تیم ملی بسکتبال ۵ نفره خداحافظی کرده بود، در تیم ملی بسکتبال ۳ نفره و در رقابت‌های باشگاهی برای گروه بهمن بازی کرد، اما حالا در ۳۵ سالگی اعلام کرده دیگر نمی خواهد به بازی ادامه دهد. 


در متنی که سعیده علی منتشر کرده، آمده است: 


من بارها شکست خورده‌ام و به همین دلیل موفق شده‌ام. دوست داشتم خداحافظی‌ام  با جمله اسطوره بسکتبال؛ مایکل جردن شروع شود. بسکتبال بازی کردن برای من سرشار از لذت بود. هیچ وقت سختی‌ها و تلخی‌های راهش که اصلاً هم کم نبود، باعث نشد از آن دل بکنم. حتی درست‌تر بگویم هر چقدر سخت‌تر شد، بیشتر عاشقش شدم. می‌دانم این راه برای من ادامه یک مسیری است که پیش از این آغاز کرده‌ام؛ چون بسکتبال برای من فقط یک بازی، ورزش یا مسابقه نبود؛ بلکه یک مدل خوب زندگی کردن بود و حالا دوست دارم متن خداحافظی‌ام از بسکتبال با قدردانی از کسانی تمام شود که به من یاد داده و کمکم کردند. به کسانی که در زمان قبل‌تر از من ایستاده‌اند، جبران کاری است که آنها زمانی برای من انجام دادند. سپاسگزارم از شخصی که از من ساختید و خداحافظ بسکتبال عزیز.

تگ ها


بسکتبال بانوان بسکتبال