خداحافظ ۲۰۲۱؛ دوری پدری طولانی تر شد

ستاره جوان بارسا حداقل تا پایان سال ۲۰۲۱ نمی تواند برای این تیم به میدان برود....

به گزارش "ورزش سه"، پدری گونزالس ستاره جوان بارسا که به زودی قدم در ۱۹ سالگی خواهد گذاشت و اخیرا نیز جایزه پسر طلایی ۲۰۲۱ را از آن خود کرد، همچنان مصدوم است.

پدری که در ۵۶ بازی برای بارسا در فصل گذشته ۴ گل زد و خیلی زود هم به پیراهن تیم ملی اسپانیا رسید، ماه گذشته قراردادش را تا ۲۰۲۶ تمدید کرد و بند فسخ ۱ میلیارد یورویی هم دارد. 

این بازیکن به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نبوده و روند درمانش را طی می‌کرد اما طبق اعلام باشگاه بارسلونا مصدومیت پدری تشدید شده و او فعلا قادر به حضور در میادین نخواهد بود.

در واقع حضور در همه بازی های بارسا در فصل گذشته به علاوه همراهی اسپانیا در یورو ۲۰۲۰ و المپیک باعث تحلیل قوای جسمانی پدری و مصدومیت او شد.

طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، پدری تا شروع سال ۲۰۲۲ قادر به بازی برای بارسلونا نخواهد بود. باشگاه مسائل و مشکلات جدیدی را در روند ریکاوری او کشف کرده که ممکن است باعث تشدید مصدومیت این بازیکن شود و در نتیجه، روند ریکاوری پدری دوباره از صفر آغاز شده است.

این بازیکن اکنون نزدیک به دو ماه است که به دلیل مصدومیت از میادین دور بوده و حداقل یک ماه دیگر نیز از میادین دور خواهد بود.

تگ ها


پدری بارسلونا