Banner

خداحافظ مائوریتو؛ پایان قصه مرد دردسرساز با نراتزوری

مائورو ایکاردی، مرد دردسرساز اینتر، سرانجام با انتقالی قرضی و با بند خرید 70 میلیون یورویی به پاری سن ژرمن پیوست...

به گزارش مدال، مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی اینتر که مورد غضب مدیران و سرمربی باشگاه قرار گرفته بود، تاکید داشت که می‌خواهد در این باشگاه بماند اما بعد از اینکه انتقالش به یوونتوس به سرانجام نرسید، تصمیم گرفت راهی پاری سن ژرمن شود. مائورو ایکاردی که در تابستان سال 2013 و از سمپدوریا راهی اینتر شده بود، خیلی زود تبدیل به مهاجم محبوب هواداران این تیم شد و تخصص وی در باز کردن دروازه یوونتوس، مائوریتو را تبدیل به ستاره محبوب جوزپه مه‌آتزا ساخت.

در ادامه بازوبند کاپیتان نراتزوری نیز بر بازوی مائورو ایکاردی بسته شد و به نظر می‌رسید وی محور اصلی پروژه بازگشت اینتر به جمع بزرگان اروپا باشد. اما تاخیر در تمدید قرارداد در نهایت باعث ایجاد اختلاف بین وی و باشگاه اینتر شد و آتش این اختلافات و البته صحبت‌های جنجالی واندا نارا در شبکه مدیاست، در اواسط فصل قبل باعث شد بازوبند از مائوریتو پس گرفته شود. مائورو ایکاردی به دلیل عصبانیت از رفتار سران اینتر از بازی کردن برای این تیم در لیگ اروپا امتناع کرد و در نهایت بعد از دو ماه دوری، در اواسط فوریه به ترکیب بازگشت.

مائورو ایکاردی در ادامه فصل نمایش چندان خوبی نداشت و در نهایت در ابتدای تابستان آنتونیو کونته رسماً اعلام کرد نام وی در لیست فروش قرار گرفته است. ایکاردی تلاش زیادی برای ماندن کرد اما در نهایت راهی جز جدایی برای وی باقی نمانده بود و این مهاجم پرحاشیه راهی پاریس شد. مائوریتو در مجموع ۲۱۹ بار برای نراتزوری به میدان رفت و با 124 گل، هفتمین گلزن برتر تاریخ باشگاه اینتر محسوب می‌شود.

اخبار مرتبط:

رسمی: مائورو ایکاردی به پاری سن ژرمن پیوست

تگ ها


مائوریتو واندا نارا جوزپه مه‌آتزا فوتبال جهان نراتزوری مرد دردسرساز مائورو ایکاردی اینتر میلان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه سری آ فوتبال