خداحافظ نیمار؛ فصل برای اعجوبه تمام شد؟ (عکس)

مصدومیت شدید و دردناک نیمار و اشک های بی وقفه او در هنگام خروج از زمین، شب کابوس وار پی اس جی را تیره تر کرد....

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی امشب در زمین خود با یک گل بازی را به لیون باخت و صدر جدول را از دست داد ولی خبر بدتر برای این تیم و هوادارانش، مصدومیت شدید نیمار در دقیقه ۹۶ بازی بود.

تنها چند روز پس از برتری ۵-۱ بر باشاک شهیر که با هت تریک نیمار همراه بود، ستاره برزیلی با یک مصدومیت جدید روبرو شد.

او در طول بازی توسط مدافعان لیون مهار شده بود و در میانه زمین مشغول دریبل زنی بود تا بتواند آخرین شانس های رسیدن به گل تساوی را امتحان کند که با خطای شدید تیاگو مندز سرنگون شد.

مچ پای چپ نیمار در این صحنه به شدت آسیب دید و او با بالا بردن دست خود، همه را از مصدومیت وخیمش آگاه کرد. تیم پزشکی به سرعت وارد زمین شد و نیمار را با برانکارد به بیرون زمین منتقل کرد. اشک های نیمار بند نمی آمد و اینطور به نظر می رسد که او با یک مصدومیت طولانی مدت دیگر و شاید رباط صلیبی مواجه شده که به معنای از دست رفتن فصل برای اوست.

روی نیمار امشب شش بار مرتکب خطا شدند(بیش از هر بازیکنی) و این سومین مصدومیت فصل اوست. از سال ۲۰۱۷ که نیمار به پی اس جی پیوسته، دو بار با مصدومیت طولانی مدت روبرو شده که برای پی اس جی تاوانی سنگنی همچون حذف از لیگ قهرمانان را در پی داشت. فصل گذشته که نیمار مصدومیتی جدی نداشت، پی اس جی تا فینال لیگ قهرمانان صعود کرد.

اکنون باید دید گزارش نهایی تیم پزشکی پی اس جی چه خواهد بود.

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال