!خداداد شمشیر را رو کشید ;خاک بر سر ما با این فوتبال

پیشکسوت فوتبال ایران از برکناری ناگهانی اسدی از دبیرکلی فدراسیون به شدت انتقاد کرد ......

پیشکسوت فوتبال ایران از برکناری ناگهانی اسدی از دبیرکلی فدراسیون به شدت انتقاد کرد.

خداداد عزیزی در گفت وگو با ایسنا، در رابطه با تغییراتی که در فدراسیون فوتبال با رفتن اسدی و سرپرست دبیرکلی ساکت صورت گرفت، اظهارکرد: بی عرضگی فدراسیون فوتبال دلیل این اتفاقات است، دست کی روش درد نکند که تیم ملی کشورمان را به جام جهانی برد اما وی به وظیفه اش عمل کرده است. اگر قرار بود به جام جهانی نرویم اصلا چرا باید به کی روش این همه پول بدهیم؟

وی با تاکید بر اینکه وظیفه کی روش بوده که تیم ملی کشورمان را به جام جهانی ببرد، افزود: اگر قرار بود به جام جهانی نرویم، یک مربی درجه 7 می آوردیم که فقط لازم باشد پول غذای وی را تامین کنیم.

خداداد ضمن تاکید بر ضعف فدراسیون در خصوص عملکرد اسدی در دوران حضورش در فدراسیون فوتبال گفت: اگر عملکرد اسدی راضی کننده نبود پس چرا وی را در این پست گذاشتند؟ چرا اصلا او را آوردند که باز بخواهند به این شکل بردارند؟

ملی پوش سابق فوتبال کشورمان در رابطه با اینکه گفته می شود دلیل حضور اسدی در فدراسیون فوتبال، حمایت گودرزی، وزیر سابق ورزش کشورمان از وی بوده است، تاکید کرد: اصلا و ابدا به این رابطه ها کاری ندارم و به من ربطی ندارد، اما اگر قرار است اسدی بیاید یا برود باید این فدراسیون فوتبال باشد که در خصوصش تصمیم گیرنده باشد، نه اینکه کی روش در فیس بوکش چیزی بنویسد و تاج، سریع ساکت را جایگزین اسدی کند.

عزیزی گفت: خاک بر سر ما کنند با این وضعیت کار کردن در فوتبال!

بازیکن سابق کلن آلمان در خصوص مشاغل متعدد ساکت در فدراسیون فوتبال تصریح کرد: این سمت ها مبارک آقای ساکت باشد. در فوتبال ما قحط الرجال است و آدم فوتبالی در فوتبال ایران کم داریم. برای ساکت احترام زیادی قائلم و ایشان همواره به من محبت داشته اما این رویه اشتباه است.

عزیزی در خصوص شرایط تیم های مشهدی در لیگ برتر هفدهم خاطرنشان کرد: تا زمانی که پول در فوتبال مشهد نباشد نمی توان به آینده امیدی داشت. شاید پدیده بتواند در فصل آتی نتیجه بهتری کسب کند اما سیاه جامگان به گمانم شرایطش فرقی نکرده است.

وی در پاسخ به اینکه آیا برای پدیده شانس کسب سهمیه آسیایی قائل است یا نه، گفت: با وجود تیم هایی مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان، تراکتور و ذوب آهن، واقعا می توان شانسی برای پدیده قائل شد؟ خرید اکبر صادقی برای پدیده کار خوبی بود و این بازیکن می تواند به پدیده کمک زیادی بکند. اما در کل اگر با خرید خلعتبری و قاضی بخواهیم فکر کنیم پدیده شانس کسب سهمیه آسیایی است، پس تراکتور، سپاهان و ذوب باید چه بگویند؟

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال