!خداداد عزیزی هم وارد میدان شد; یکی باید با کیروش برخورد کند

به گزارش خداداد عزیزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص تصمیم فدراسیون بابت حذف اسدی به دلیل جلوگیری از ایجاد تنش بین او و کی روش گفت: واقعا باید تاسف خورد بابت این اتفاقی که برای فوتبال ایران افتاد ......

به گزارش خداداد عزیزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص تصمیم فدراسیون بابت حذف اسدی به دلیل جلوگیری از ایجاد تنش بین او و کی روش گفت: واقعا باید تاسف خورد بابت این اتفاقی که برای فوتبال ایران افتاد. اگر یک نفر در فدراسیون فوتبال، فوتبالی بود آن هم دکتر اسدی بود که من برایش احترام خاصی قائل هستم. چرا اینقدر باید ذلت بکشیم، چرا آقای کی روش هر چه می گوید باید گوش بدهیم؟ آقای تاج شما کارفرما هستید؛ کی روش کارمند. وظیفه کی روش بردن تیم به جام جهانی است چون پولش را گرفته، اگر کی روش تیم ملی با به جام جهانی نبرد چه کسی باید ببرد؟

عزیزی ادامه داد: آقای تاج شما با توجه به پشتوانه سیاسی که دارید مدعی هستید آدم دین دار باید در فدراسیون فوتبال کار کند. آقای اسدی که هم دیندار بود هم فوتبالی، پس زودتر همشهری خودتان را جای آقای اسدی می گذاشتید. من برای فوتبال ایران و وزارت ورزش متاسفم که برای یک نوشته در صفحه مجازی دبیرکل فدراسیون فوتبال عوض می شود. آقای کی روش وظیفه شما احترام به ملت ایران است. وظیفه شما این است که به کوچکترین افراد و آبدارچی فدراسیون فوتبال هم احترام بگذارید.آقای تاج اگر کی روش تیم ملی را به جام جهانی نبرد می خواهید یک نفر از پاکستان بیاید که تیم ملی را به جام جهانی ببرد؟

وی در ادامه افزود: آقای کی روش مثل این که شما از ما طلبکار هستید، تیم ملی را به جام جهانی بردید در صورتی که وظیفه تان بوده، قرارداد همه مربیان تیم ملی طی این 40 سال به اندازه قرارداد کی روش هم نمی شود. بعد آقای کی روش فوتبال ایران را به باغ وحش تشبیه کرده است. القابی مثل شیر، گاو، پلنگ و مار. من هم غزالم هستم آقای کی روش یکی باید با شما برخورد کند. من با 170 متر قد حرف می زنم و حرف حق را می زنم و می دانم که حق با آقای اسدی است.

وی در ادامه اظهار داشت: آقایان دلال، آقایان به اصطلاح فوتبالی می توانید به من فحش بدهید من ذلیل نیستم مثل شماها ذلیل نیستم که از یک کارمند حرف شنوی داشته باشم. درست است که من بداخلاق هستم اما هر روز به کسی نمی پرم. واقعا برای سرمربی تیم ملی باید تاسف خورد.

عزیزی در ادامه اظهار داشت: آقای تاج سعی کن حرفت را بزنی، نهایتا مثل داریوش مصطفوی عوض می شوی، شما نباید اجازه بدهی کسی به ملت ایران بی احترامی کند چون پول بیت المال به جیب آقای کی روش می رود. آقای کی روش باید شبانه روز از ملت ایران تشکر کند. وای که ما چقدر بدبخت شده ایم که پول ما را می گیرند و به ما بی احترامی می کنند.

وی در ادامه افزود: من برای آقای اسدی احترام قائل هستم چون فوتبالی است. متاسفانه آقای کی روش نمی تواند ببیند یک فوتبالی در فدراسیون فوتبال حضور دارد چون آقای اسدی جواب کی روش را می دهد. باز هم می گویم من با 170 متر قد حرفم را می زنم و از آقای اسدی حمایت می کنم.

عزیزی در پایان در پاسخ به این سوال که برخی باشگاه ها بازیکنان خود را به تیم ملی امید نمی دهند عنوان کرد: مگر مربی های باشگاه فوتبال ایران از مربی تیم ملی چه چیزی کم دارند؟ وقتی دبیر کل عوض می شود مطمئن باشید بازیکن هم به تیم داده نمی شود. فوتبال ایران اینقدر آشفتگی دارد که کسی به حرف کسی گوش نکند، به عنوان مثال علی دایی دوست ندارد بازیکن به تیم ملی بدهد، خب دوست ندارد. چون الان فصل بدنسازی باشگاه است و باشگاه ها به فکر موفقیت هستند همانطور که تیم ملی به فکر برنامه های خودش است. درست است که وقتی تیم ملی از بازیکنی دعوت می کند باید اجرا شود اما فوتبال ایران خیلی داغان تر از این حرف هاست من هم باشم بازیکنم را به تیم ملی نمی دهم چطور آقای کی روش بازیکنان را 40 روز در اختیار می گیرد در صورتی که از لحاظ بدنی ممکن است افت کنند چون بدنسازی انجام نمی دهند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال