خداداد، کاراکتری که هیچ گاه کهنه نمی‌شود (عکس)

زننده گل صعود ایران به جام جهانی ۹۸ فرانسه، در بازی یادبود مثل همیشه بازیگوش و شوخ طبع بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه؛ خداداد عزیزی یکی از سرشناس ترین و ماندگارترین چهره های تیم طلایی ۹۸ است. او یکی از مهمترین گل های تاریخ فوتبال ایران را در سال ۹۷ میلادی به استرالیا زد؛ گلی که باعث صعود تیم ملی به جام جهانی ۹۸ فرانسه شد.

خداداد عزیزی در کنار تکنیک ناب و بازی های هوشمندانه اش، با کاراکتر ویژه ای که دارد، از دوران بازی تا همین امروز که جزو پیشکسوتان فوتبال ایران به شمار می رود، باعث ایجاد اتمسفری مثبت و پر انرژی در هر جمعی که حضور داشته باشد، می شود.

خداداد به واسطه این کاراکتر جذابی که دارد، چهره ای دوست داشتنی در میان تمامی هم تیمی هایش به حساب می آید و برخلاف خیلی از ستاره ها، او تا کنون هیچ خصومت شخصی با هیچ هم دوره ای دوران بازی اش نداشته است.

در بازی یادبود تیم های منتخب ۹۸ و منتخب سرخابی، خداداد عزیزی با پیراهن تیم منتخب ۹۸ به میدان رفت و یکی از دو گل این تیم را هم از روی نقطه پنالتی وارد دروازه ابراهیم میرزاپور کرد. خداداد در این بازی هم مثل همیشه کاراکتر بازیگوش و جذاب خود را به همراه داشت و در صحنه های مختلف آن را به نمایش گذاشت. او چه در کنار زمین و چه در حین حضور در زمین لبخند معروفش را به لب داشت، لبخندی که به نظر می رسد دیگر جزئی از صورتش شده است.

بیشتر بخوانید:

انجام تست کرونا برای بازی یادبود انصاریان و میناوند

غایبان بزرگ تیم منتخب ۹۸ در دیدار یادبود

 

 

تگ ها


خداداد عزیزی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال