خدمتی: تعویق المپیک به نفع تیراندازان ایرانی شد

نجمه خدمتی یکی از سهمیه های ایران در رقابت های المپیک توکیو معتقد است که تعویق این مسابقات به سود تیراندازان ایرانی خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نجمه خدمتی که خیلی زود و در روزهای ابتدایی اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ موفق به کسب سهمیه المپیک تفنگ بادی شده بود، در گفتگویی در رابطه با لغو و تعویق بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو بیان کرد:  ما تمام برنامه ریزی های را برای چهار پنح ماه آینده انجام داده بودیم که در المپیک شرکت کنیم ولی زمانش تغییر کرد و یک سال و چهار پنج ماه عقب افتاد.


المپیکی ۲۳ ساله ورزش ایران در ادامه به دو نکته اشاره کرد که می تواند تعویق المپیک به آماده سازی بیشتر تیراندازان ایرانی کمک کند و اضافه کرد: یک جورایی برای تیرندازهای ایرانی به نفعمان شد. چون حالا هم می توانیم در مسابقات و تورنمنت های تدارکاتی بیشتر شرکت کنیم و هم زمانی را که به دلیل نداشتن فشنگ از دست دادیم، دوباره به دست آوردیم. البته باید این را بگویم که لغو شدن مسابقات تدارکاتی همیشه به خاطر محدودیت های مالی نبود و گاهی اوقات هم مسائلی نظیر نرسیدن ویزا باعث می شد که برنامه های آماده سازی ما به مشکل بخورد. حالا این تعویق امیدوارم که به ما کمک کند تا با آمادگی بیشتری در مسابقات المپیک حاضر شویم.


از خدمتی در رابطه با شرایط این روزهای خودش و اینکه آیا تمرینات را ادامه می دهد یا نه، پرسیدیم که او در این رابطه بیان کرد: کلا در برنامه ما تا ۵ فروردین استراحت بود. البته که ما مسابقات هند را داشتیم که آن هم کنسل شد. به خاطر مشکلات پیش آمده حالا منتظر هستیم که خبر قطعی را کمیته المپیک اعلام کند و سپس فدراسیون تیراندازی هم براساس آن اقدام به برنامه ریزی کند.


آخرین سوال از نجمه خدمتی در رابطه با شرایط سلامتی خودش و خانواده اش در روزهای ویژه  و عجیب کرونایی بود که او اینگونه با مطرح کردن یک درخواست از مردم به این سوال واکنش نشان داد: خدا را شکر همه خوب هستیم و در خانه ماندیم. من قبلا هم از مردم خواسته بودم که در خانه بمانند و بار دیگر این درخواست را تکرار می کنم. رقابت های المپیک تا حالا دو بار به خاطر جنگ های جهانی عقب افتاده بود و باید بدانیم که کرونا چدر قدرتمند است. مردم باید بدانند این ویروس چقدر قدرتمند است ولی اگر در خانه بمانیم، می توانیم زنجبره انتقال را قطع کنیم. امیدوارم هر چه زودتر این ویروس ریشه کن شود و مردم بار دیگر با سلامتی در کنار هم با آرامش خاطر زندگی کنند و لذت ببرند.

بیشتر بخوانید:

مرحله اول جام جهانی تیراندازی با کمان لغو شد

هاشمی: تمرین تیراندازان در خانه خوب پیش می‌رود

 

 

تگ ها


تیراندازی نجمه خدمتی تیراندازی