خدیرا در مسیر مانژوکیچ؛ خداحافظی سامی با تورین؟

نام سامی خدیرا در فهرست اعلامی نفرات یوونتوس برای لیگ قهرمانان اروپا به چشم نمی خورد تا مشخص شود او تا چه اندازه اهمیت خود را برای بیانکونری از دست داده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از آنکه باشگاه یوونتوس فهرست ۲۳نفره بازیکنان خود برای شرکت در مرحله گروهی لیگ قهرمانان را اعلام کرد مشخص شد در این فهرست اثری از نام سامی خدیرا هافبک کهنه‌کار آلمانی دیده نمی شود.

این تصمیم که توسط آندره‌آ پیرلو سرمربی جدید یووه اتخاذ شده عملاً به این معنی است که خدیرا دیگر در برنامه‌های او جایی ندارد. خدیرا در دو بازی ای که یوونتوس در شروع فصل جدید سری آ انجام داده هم حضور نداشته.

خدیرا وارد آخرین سال قرارداد خود با یوونتوس شده و باشگاه تمایل زیادی داشت که با او به توافقی دوطرفه برسد و بتواند قراردادش را فسخ کند. اما مذاکرات دو طرفه تا این لحظه به نتیجه دلخواه طرفین نرسیده. سامی خدیرا در دوازده ماه گذشته نزدیک به ۶ میلیون یورو دستمزد دریافت کرده و این مهمترین دلیلی است که یووه تمایل دارد هر چه زودتر به قرارداد او خاتمه دهد.

ماریو مانژوکیچ تابستان گذشته و با ورود ماتوریتزیو ساری به یوونتوس وضعیتی مشابه شرایط فعلی خدیرا را تجربه کرد. او اما در نهایت در ماه دسامبر با باشگاه به توافق رسید و با فسخ قراردادش به قطر رفت و به الدحیل پیوست.

خدیرا در تابستان ۲۰۱۵ به عنوان بازیکن آزاد به یوونتوس پیوست. ستاره آلمانی پیش از آن پنج فصل بسیار موفق را در رئال مادرید سپری کرده و با غول اسپانیایی دو بار فاتح لالیگا و یک بار فاتح چمپیونزلیگ شده بود.

بیشتر بخوانید:

برترین گلهای یوونتوس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان/ ویدیو

فدریکو کیه زا به یوونتوس پیوست

 

 

تگ ها


فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال