خدیرا: چرا باید از یوونتوس جدا شوم؟

سامی خدیرا، ستاره آلمانی یوونتوس، اعلام کرد علی رغم اینکه تنها یک سال از قراردادش با این باشگاه باقی مانده، دلیلی برای ترک تورین ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خدیرا در سال ۲۰۱۵ از رئال مادرید به یوونتوس پیوست و علی رغم رقابت شدید در خط میانی این تیم، در این مدت ۱۴۳ بازی برای بیانکونری انجام داد.

این هافبک آلمانی ۳۳ ساله تا تابستان ۲۰۲۱ با یوونتوس قرارداد دارد و همین مسئله باعث شده تا شایعاتی در مورد جدایی او از این باشگاه منتشر شود اما تاکید کرد که قصد جدایی از یووه را ندارد.

خدیرا در یک مصاحبه اینستاگرامی گفت:" قرارداد من با یوونتوس در سال ۲۰۲۱ به پایان می رسد. من از بودن در ایتالیا و این تیم، احساس خیلی خوبی دارم. یوونتوس تیم بسیار قدرتمندی است و من همچنان تشنه بردن جام های بیشتری هستم.

من اکنون به بدنم اطمینان بیشتری دارم و بنابراین، دلیلی نمی بینم که تیمم را تغییر بدهم. من از بودن در یوونتوس و تورین بسیار خوشحالم."

خدیرا همچنین در پاسخ به این سوال که دوست داشت بازی در کنار چه ستاره ای را تجربه کند، گفت:" سوال سختی است اما اگر این فرصت را داشتم که یک نفر را انتخاب کنم، می گفتم آندره ا پیرلو. زیرا او آدم فوق العاده ای است و بازیکن فوق العاده ای هم بود. او خیلی با آرامش بازی می کرد. بازی برای او فقط سرگرمی بود. فکر می کنم با حضور او در کنارم، می توانستم در طول دوران حرفه ای ام، گل های بیشتری بزنم."

بیشتر بخوانید:
مدافع بارسا: بدون هواداران خیلی چیزها تغییر می کند
رونمایی از هدف ستاره مراکشی دورتموند
واکنش گسترده به طرح جنجالی پیراهن آرسنال+ عکس 

تگ ها


فوتبال جهان سامی خدیرا یوونتوس نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات سامی خدیرا یوونتوس فوتبال