خرمگاه: آشنایی زیادی از فولاد داریم

مربی آلومینیوم امیدوار است فردا نمایش خوبی مقابل فولاد داشته باشند....

به گزارش "ورزش سه"، محمد خرمگاه در نشست خبری قبل از دیدار برابر فولاد خوزستان اظهار کرد: فردا بازی بسیار سختی خواهیم داشت چراکه با یک تیم با نظم بازی داریم که از سال قبل تاکنون روند خوبی را داشته و نشان داده همواره شرایط خیلی خوبی در دیدارهای خانگی و بیرون از خانه دارد و الان هم با آمادگی خوبی به رقابت‌های آسیایی می‌رود.

او ادامه داد: ما از نحوه کار تیم فولاد آشنایی خیلی خوبی داریم. تمام نقاط ضعف و قوت تیم فولاد را همراه با کادر فنی شناسایی کردیم و امیدوارم فردا یک بازی خوب داشته باشیم.

مربی آلومینیوم اضافه کرد: اردوی بسیار خوبی در شهر مهاجران داشتیم؛ از بازیکنان بخاطر تلاش‌هایشان و کادر مدیریتی برای تدارک چنین اردویی تشکر می‌کنم چون در این اردو شناخت خیلی خوب و تمرینات منظمی انجام دادیم و شرایطی را رقم زدیم که برای این مسابقه آماده شویم.

خرمگاه تصریح کرد: امیدوارم فردا بازی خوبی باشد و دست پُر از زمین خارج شویم. به جواد نکونام عزیز، مهدی هاشمی‌نسب، سعید آذری و مجموعه فولاد خوشامد می‌گوییم و امیدوارم عملکرد خوب و جوانمردانه‌ای رقم بخورد و بتوانیم به برتری برسیم.

او درباره غایبان آلومینیوم مقابل فولاد اظهار کرد: خوشبختانه محروم نداریم، اما محسن ربیع‌خواه و جابر انصاری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت و امیدوار هستیم این دو بازیکن هرچه زودتر به جمع ما اضافه شوند.

تگ ها


محمد خرمگاه آلومینیوم اراک