خرمگاه: به شرایط زمین عادت نداشتیم

مربی تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با گل گهر سیرجان گفت از هواداران استقلال بابت صبوری تشکر می کند ......

مربی تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با گل گهر سیرجان گفت از هواداران استقلال بابت صبوری تشکر می کند.

محمد خرمگاه با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با گل گهر سیرجان درباره این دیدار گفت: عید غدیر خم را به همه عزیزان تبریک می گویم. آقای منصوریان عذر خواهی کردند و شرایط خوبی نداشتند و به همین دلیل در نشست حاضر نشدند. به شرایط زمین عادت نداشتیم و شرایط برای ما جدید بود. بازی به شکلی پیش رفت که می دانستیم هیچ تیمی در آن برتر نیست. در بازی حذفی باید به تیم حریف احترام بگذاریم زیرا جام حذفی، جام شگفتی ها است و ما از این موضوع آگاه بودیم.

او افزود: می خواستیم خیلی زود به گل برسیم و از آن محافظت کنیم. توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم اما گلی دریافت کردیم ولی در نهایت به بازی برگشتیم و برنده بودیم. از هوادارانمان تشکر ویژه ای دارم زیرا در شرایط سخت از ما حمایت کردند. به آنها این نوید را می دهم که روزهای قشنگ را خواهند داد و امیدوارم با صبوری خود به ما کمک کنند تا این اتفاق رخ دهد.
مربی استقلال در ادامه عنوان کرد: ما روزهای قشنگی را خواهیم داشت. به توانایی فنی بچه ها اعتقاد داریم و مطئنیم به روزهای خوب باز خواهیم گشت.

خرمگاه درباره عملکرد تیم داوری، گفت: من هیچ وقت درباره داوری حرف نزدم زیرا این موضوع ایده کادرفنی است. ما در برد و باخت درباره داوری حرف نزدیم زیرا تیم داوری کار خود را انجام می دهد.

او درباره تیم گل گهر سیرجان، تصریح کرد: از نظر فیزیکی تیم بسیار خوبی بودند و این موضوع قابلیت فوتبال لیگ یک است. این ویژگی فوتبال لیگ یک است که شرایط را برای حریف سخت کنند و ما نیز پیش بینی این موضوع را می کردیم.

خرمگاه در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید برابر پارس جنوبی نیز برنده از زمین مسابقه خارج شوید، عنوان کرد: ما تلاش می کنیم تا برابر پارس جنوبی جم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی در ادامه درباره شرایط میزبانی سیرجانی ها، گفت: شرایط ورزشگاه به شکلی است که برای هر تیمی وجود دارد. از مهمان نوازی خوبی مردم سیرجان تشکر می کنم. امیدوارم امسال سال خوبی برای این تیم و تماشاگران سیرجانی باشد.

خرمگاه در پایان در پاسخ به این سوال که آیا استقلال مدعی قهرمانی جام حذفی است، عنوان کرد: ما تلاش می کنیم تا با برنامه ریزی به قهرمانی جام حذفی دست پیدا کنیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال