خرمگاه: مسائلی رخ داد که مثل بنزین روی آتش بود

مربی تیم آلومینیوم عقیده دارد که پیش بینی چنین بازی سختی را مقابل تراکتور داشتند....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار تیم های آلومینیوم اراک و تراکتور تبریز با برتری دو بر صفر تیم میزبان به پایان رسید. به این ترتیب نماینده اراک با کسب پیروزی در بازی امروز راهی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران شد. با توجه به اخراج علیرضا منصوریان توسط داور بازی در بین دو نیمه، محمد خرمگاه، دستیار او در نشست خبری پس از بازی حضور یافت. صحبت های مربی آلومینیوم را در ادامه می خوانید:

پیش بینی بازی سختی را داشتیم

همان طور که پیش بینی می کردیم بازی بسیار سختی بود. می دانستیم که با چه تیم خوبی بازی داریم، تیمی که هر لحظه بوی خطر می داد اما توانستیم بازی را کنترل کنیم. اگر از موقعیت هایمان بهتر استفاده می کردیم می توانستیم نتیجه بهتری هم رقم بزنیم. 

امیدوارم این روند ادامه دار باشد

به هواداران تیم آلومینیوم و شهر اراک تبریک می گویم. از آمدن لبخند روی لبانشان خوشحالیم و فقط امیدواریم که شرایط به گونه ای شود که بردهایمان ادامه دار باشد. بچه ها خدا را شکر همدل هستند و شرایطی را رقم می زنند که بتوانیم روز به روز روی ارتقای فنی شان کار کنیم.


امیدوارم که این تنش ها از جای دیگری نباشد

بهتر است که در مورد حواشی بازی صحبتی نکنیم. این طبیعت یک بازی سنگین است که یکسری تنش ها به وجود آمده و چنین اتفاقاتی رخ دهد. امیدوارم که فقط این تنش ها از جای دیگری نباشد. این تنش ها از جای دیگر است که مربیان را از شرایط عادی خارج کرده و به اینجا می رساند. هم این کادر فنی در آن تیم بود و هم کادر فنی آنها در تیم ما بودند طبیعتا یکسری مسائل به وجود می آید. ولی یکسری مسائل به این حواشی دامن زد و مثل بنزین روی آتش بود. 

در مورد داوری صحبت نمی کنیم

ما همیشه در هر تیمی که بودیم اعتقادمان این بوده و آن را ثابت کرده ایم که چه ببریم و چه ببازیم در مورد داوری صحبت نمی کنیم. داور هم مثل مربی و بازیکن تلاش می کند که بهترین عملکرد را داشته باشد. این عقیده ما همیشه چه ببریم و چه ببازیم پا بر جا بوده و خدا را شکر در تیم آلومینیوم که افتخار حضور در آن را داریم و هنوز نباختیم و تلاش می کنیم که این رکورد را حفظ کنیم.

چند روز از روی مسائل روانی بازیکنان کار کردیم

برای بازی بعدی مان یک ماه وقت داریم و باید تمرین کنیم، آنالیز خوب انجام دهیم و شرایط خوبی برای آن داشته باشیم. بابت هر مشکلی که هست تمرین داریم. ما زمان داریم و تمرین می کنیم. در مورد گل نشدن موقعیت هایمان باید بگویم که کادر فنی تیم تراکتور در تیم آلومینیوم بوده و شناخت کاملی از بازیکنان ما داشت. همین موضوع روی بچه های ما تاثیر داشت و چند روز زمان برد تا در این مورد از نظر روانی روی بازیکنان کار کنیم. نباید انتظار صد در صدی از بازیکنان داشته باشیم چرا که این تفکراتی که نسبت به مربیان قبلی داشتند و چیزهایی که پیش خود فکر می کنند در زمین بازی می آمد که ما تلاش کردیم آن را کمتر کنیم.

تگ ها


محمد خرمگاه