خروج اجباری ستاره‌ها در تابستان؛ از ایکاردی تا دیبالا

اخباری مبنی بر مشکلات بازیکنان مطرح همچون ایسکو، دیبالا، سانچز و ایکاردی و همچنین احتمال جدایی آن‌ها از تیم‌هایشان شنیده می‌شود....

اخباری مبنی بر مشکلات بازیکنان مطرح همچون ایسکو، دیبالا، سانچز و ایکاردی و همچنین احتمال جدایی آن‌ها از تیم‌هایشان شنیده می‌شود.

گفته می‌شود برخی ستاره‌های فوتبال در لیست سیاه مربیان قرار گرفته‌اند و به احتمال فراوان در تابستان باید از تیم‌های خود جدا شوند.
به گزارش خبرنگار مدال، ستاره‌هایی همچون ایسکو که مدتی است مورد بی‌مهری سولاری قرار گرفته و نیمکت نشین رئال مادرید است احتمالا باید از کهکشانی جدا شود. گفته می‌شود سانچز که عملکردش مورد قبول سرمربی شیاطین سرخ نیست و احتمال دارد به آرسنال برگردد در لیست خروج سولسشایر قرار گرفته و اوزیل که توسط امری به اینتر نیز پیشنهاد داده شده در لیست سیاه سرمربی تیم است. دیبالا که چندین تیم خواهان به خدمت گرفتن او هستند در لیست خروج آلگری، راکتیچ که بهبودی در قراردادش حاصل نشده و از شرایطش ناراضی است و البته تیم‌های مطرحی به دنبال جذب او هستند در لیست سیاه والورده و ایکاردی که هفته پیش درخواست کرده بود در لیست بازیکنان برای بازی با راپید وین قرار نگیرد نیز در بین بازیکنان اخراجی اسپالتی قرار دارد. انتظار می‌رود در تابستان این ستاره‌ها تیم‌های جدید خود را انتخاب کنند.