خروج احتمالی مارسلو بروزوویچ از اینتر

مارسلو بروزوویچ، هافبک تیم اینتر، مورد علاقه بسیاری از باشگاه های اروپایی ازجمله اورتون، منچستریونایتد و زنیت قرار گرفته است ......

مارسلو بروزوویچ، هافبک تیم اینتر، مورد علاقه بسیاری از باشگاه های اروپایی ازجمله اورتون، منچستریونایتد و زنیت قرار گرفته است ...

مارسلو بروزوویچ، هافبک تیم اینتر، مورد علاقه بسیاری از باشگاه های اروپایی ازجمله اورتون،  منچستریونایتد و زنیت قرار گرفته است.

به گزارش football-italia، بروزوویچ که با مبلغی حدود 8 میلیون یورو در سال 2015 به جوزپه مه آتزا آمده بود، در برنامه های سرمربی جدید اینتر، لوچانو اسپالتی، جایگاهی ندارد و قصد دارد این تیم را ترک کند. به نظر می رسد نراتزوری نیز برای رهایی از قوانین فیرپلی مالی علاقه مند به فروش این بازیکن کروات تیم باشد؛ البته رقمی که اینتر برای این انتقال در نظر گرفته است حدود 25 میلیون یورو است که برای بازیکنی در حد و اندازه های او کمی زیاد به نظر می رسد.

اورتون مدتی پیش، پیشنهادی 18 میلیون یورویی به اینتر ارسال کرده بود که به علت پایین بودن قیمت رد شد.زنیت سن پترزبورگ به سرمربی گری روبرتو مانچنینی نیز از دیگر متقاضیان هافبک 244 ساله اینتر به حساب می آید. ضمن آن که منچستریونایتد که در بازار نقل و انتقالات فعال ظاهر شده است را نباید از یاد برد.