خروج الگری از فضای مجازی؛ دنیای مجازی فاجعه‌بار است!

پیروزی بیانکونری مقابل ناپولی حالا اختلاف دوتیم را در صدر جدول به 16امتیاز رساند و تقریبا تکلیف قهرمانی را در سری آ مشخص کرد، اما مکس الگری برد سخت رد دیدار مقابل ناپولی را یک آزمون قبل از مصاف با آتلتیکومادرید میداند ......

پیروزی بیانکونری مقابل ناپولی حالا اختلاف دوتیم را در صدر جدول به 16امتیاز رساند و تقریبا تکلیف قهرمانی را در سری آ مشخص کرد، اما مکس الگری برد سخت رد دیدار مقابل ناپولی را یک آزمون قبل از مصاف با آتلتیکومادرید میداند ...

پیروزی بیانکونری مقابل ناپولی حالا اختلاف دوتیم را در صدر جدول به 16امتیاز رساند و تقریبا تکلیف قهرمانی را در سری آ مشخص کرد، اما مکس الگری برد سخت رد دیدار مقابل ناپولی را یک آزمون قبل از مصاف با آتلتیکومادرید می‌داند. 

«بازی خوب و دیدنی‌ای بود اما در لحظاتی از بازی خوابمان برد، بازی را خوب شروع کردیم و خوب بازی کردیم، می‌خواستم زود پیانیچ را بیرون بکشم اصلا فکر نمی‌کردم چنین خطایی انجام دهد و با دست توپ را لمس کند. تحت‌تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفت. می‌توانستیم بازی را سه بر یک کنیم. حالا با 16امتیاز اختلاف در صدر قرار داریم و پنج بازی و تقریبا 12امتیاز تا رسیدن به هدف، منتظر می‌مانیم و به مبارزه خود ادامه می‌دهیم، باید برابر اودینزه در بازی جمعه به برتری برسیم و خودمان را برای دیدار برابر اتلتیکو آماده کنیم.»

آینده شغلی الگری

« درخصوص آینده در آینده صحبت خواهیم کرد، من در یووه بسیار خوشحال هستم و اما باید ببینیم چه می‌شود، برای ادامه راه باید هر دو طرف راضی باشند و بگویند که با هم پیش می‌رویم.»

مرگ‌وزندگی یعنی اتلتیکومادرید

« راه‌های زیادی وجود دارد، برای نمایشی خوب و رسیدن به نتیجه دلخواه، بنابراین ما همچنان به نیمه دیگر راه فکر می‌کنیم. داگلاس کاستا آماده خواهد بود. آنها تا دقیقه 78 بازی گلی نزده بودند و این اتفاق می‌تواند برای ما هم رخ بدهد. نباید گفته شود که ما از قبل حذف شده‌ایم. ما از نظر تکنیکی قابلیت‌های زیادی داریم.»

ناآمادگی برناردسکی

« فدریکو حالش خوب است. کمی احساس ناراحتی داشت، او در بازی‌ها باید کمتر اشتباه کند، از کیفیت و تکنیک قابل قبولی برخوردار است. دیبالا به ما کمک کرد تا حفظ توپ بهتری در دقایق پایانی داشته باشیم، می‌دانیم در لحظاتی که تیم‌ها ده نفره هستند می‌توانند تحت فشار قرار بگیرند. بدون مانژو بازی فیزیکی را از دست می‌دادیم. در نیمه دوم خوب بازی نکردیم و نمایش خوبی نداشتیم.»

خروج از فضای مجازی

«زیاد از فضای مجازی استفاده نمی کردم. بنابراین از آن خارج شدم. زیاد نمی خواندم. دنیای مجازی مفید است اما زمانی که در دست همه قرار می‌گیرد فاجعه‌بار می‌شود. کسانی هستند که هیچ اطلاع دقیقی ندارند.»