خروج جواهر آرژانتینی از سایه رونالدو

پائولو دیبالا که با آمدن رونالدو به یوونتوس کم‌کم از ترکیب دور و به نیمکت منتقل شد در این فصل باز هم توانسته ارزش‌هایش را به نمایش بگذارد....

به گزارش مدال، «پائولو دیبالا» ستاره آرژانتینی یوونتوس با یک ضربه ایستگاهی زیبا از زاویه‌ای تنگ دروازه اوبلاک و اتلتیکومادرید را باز کرد تا صدرنشینی یوونتوس در گروهش در لیگ قهرمانان قطعی شود. پس از بازی برادر و مدیر برنامه‌های دیبالا این گل را گل گلادیاتور توصیف کرد. گلادیاتور خطاب کردن دیبالا از سوی برادرش اما با قصد و نیت بود.

او از سال گذشته از ترکیب یوونتوس دور شد و مشکلاتش با «ماکسیمیلیانو آلگری» بالا گرفت، به حدی که در جریان دیدار برابر پارما که نتوانست به عنوان یار جانشین به میدان برود و در حالی که دقایقی به پایان دیدار مانده بود راهی رختکن شد.

در پایان فصل آمار دیبالا نشان می‌داد که او قربانی حضور «کریستیانو رونالدو» در یوونتوس شده است و به همین دلیل باشگاه‌های بزرگی مانند تاتنهام، منچستریونایتد و پاریسن‌ژرمن برای جذب او پیش قدم شدند. جالب اینکه بیانکونری هم با داشتن رونالدو به فروش دیبالا بی‌علاقه نبود اما دیبالا اصرار بر ماندن داشت.

ستاره آرژانتینی در این فصل «مائوریتسیو ساری» را متقاعد کرد تا از او در ترکیب بهره ببرد و حالا در طول فصل با گل‌های حساس خود در دیدار برابر اینتر و اتلتیکو ارزش‌های خود را به ساری، مدیران یووه و از همه مهم‌تر هواداران ثابت کرده و باز هم ستاره اصلی تیم شده است.

بیشتر بخوانید:

دربی اینترمیلان و یوونتوس در فصل نقل و انتقالات زمستانی

تگ ها


پائولو دیبالا کریستیانو رونالدو یوونتوس بیانکونری بانوی پیر فوتبال جهان سری آ کریستیانو رونالدو پائولو دیبالا یوونتوس سری آ فوتبال