خروج رونالدو از جمع ۵ بازیکن با ارزش سری آ

کریستیانو رونالدو دیگر در میان ۵ بازیکن با ارزش حاضر در فوتبال ایتالیا جایی ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، سن و سال یک فاکتور مهم در تخمین ارزش و قیمت هر فوتبالیستی محسوب می شود و این در مورد رونالدو هم صدق می کند. فوق ستاره پرتغالی در ۳۵ سالگی حالا جایی در میان ۵ بازیکن باارزش سری آ ایتالیا ندارد و در رتبه هفتم قرار گرفته است.

رونالدو دو سال پیش با قراردادی به ارزش ۱۱۲ میلیون یورو از رئال مادرید به یوونتوس پیوست و حالا در وبسایت ترانسفرمارکت ارزش او ۶۰ میلیون یورو تخمین زده شده است. هرچند رونالدو فصل گذشته توانست ۳۷ گل برای یوونتوس در همه رقابت ها بزند و ۷ پاس گل نیز بدهد اما از سوی ترانسفرمارکت او هفتمین بازیکن با ارزش سری آ محسوب می شود.

رونالدویی که تا آخرین روزها شانس کفش طلا را داشت ولی در نهایت پایین تر از چیرو ایموبیله و روبرت لواندوفسکی قرار گرفت، در یوونتوس نیز دومین بازیکن با ارزش است و پایین تر از پائولو دیبالای ۸۰ میلیون یورویی قرار می گیرد.

در سری آ روملو لوکاکو ستاره ۲۷ ساله بلژیکی اینتر با ۸۵ میلیون یورو باارزش ترین فوتبالیست است. پایین تر از او پائولو دیبالا از یووه با ۸۰ میلیون یورو قرار می گیرد و لائوتاور مارتینز مهاجم اینتر و ماتایس دی لیخت مدافع هلندی یووه با ۷۰ میلیون یورو، کالیدو کولیبالی مدافع سنگالی ناپولی و سرگی میلینکوویچ ساویچ ستاره صرب لاتزیو با ۶۵ میلیون یورو در رده های بعدی قرار دارند.

رونالدو، جی جی دوناروما گلر میلان، استفان دی فرای و کریستین اریکسن هم با ۶۰ میلیون یورو هفتم تا دهم هستند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو اینتر میلان لائوتارو مارتینز دیبالا روملو لوکاکو یوونتوس