خروج لژیونرهای هندبال ایران از قرنطینه

لیگ هندبال رومانی حدود یک ماه دیگر از سر گرفته خواهد شد و لژیونرهای ایرانی باید در تمرینات تیم‌هایشان حاضر شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیگ هندبال رومانی که در سال های اخیر محل حضور خیلی از لژیونرهای ایرانی بوده، بعد از شیوع ویروس کرونا مثل سایر رقابت های ورزشی با تعطیلی مواجه شد، اما با تصمیم جدید مسئولان فدراسیون هندبال رومانی از ۲۵ خرداد دوباره استارت می خورد.


در فصل جاری محسن باباصفری در تیم تیمیشوآرا، شاهو نصرتی در تیم بیزائو، سیدعلیرضا موسوی و سعید حیدری راد در تیم دینامو بخارست چهار لژیونر هندبال ایران هستند که در لیگ رومانی فعالیت دارند.


قرار است از چند روز دیگر و حدود یک ماه قبل از اینکه لیگ هندبال رومانی از سر گرفته شود، تمرینات تیم ها آغاز شود؛ اتفاقی که لژیونرهای ایرانی را در تکاپو برای بازگشت به این کشور انداخته است. البته که چند تن از آن ها در همان کشور حضور دارند، اما به زودی باید از قرنطینه خارج شده و به تمرینات برگردند.


قرار است ادامه مسابقات لیگ هندبال رومانی به صورت کاملا فشرده برگزار شود تا خیلی زود تکلیف قهرمان این فصل رقابت ها مشخص شود.


پیش از این مسئولان بوندس لیگا، لیگ هندبال آلمان را با معرفی قهرمان نیمه کاره رها کردند، اما در رومانی تصمیم مسئولان به ادامه برگزاری مسابقات بود.

بیشتر بخوانید:

برای انتخاب سرمربی تصمیمی گرفته نشده است

تیم ملی هندبال جوانان در انتظار آغاز اردوها

 

 

 

تگ ها


ویروس کرونا هندبال هندبال