خریبین ؛ بدون شک ما بازی بیسیار مهمی را در فینال آسیا داریم

مهاجم سوری الهلال عربستان پس از اینکه موفق شد در بازی رفت و برگشت نیمه نهایی مقابل پرسپولیس از عامل اصلی این موفقیت پرده برداشت ......

مهاجم سوری الهلال عربستان پس از اینکه موفق شد در بازی رفت و برگشت نیمه نهایی مقابل پرسپولیس از عامل اصلی این موفقیت پرده برداشت.

تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط مقابل الهلال عربستان قرار گرفت که در نهایت به نتیجه تساوی 2 بر 2 رضایت داد تا در مجموع با نتیجه 6 بر 2 مغلوب نماینده سعودی شود و الهلال به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

عمر خریبین در مصاحبه با روزنامه عین الیوم گفت: ابتدا از تمام هواداران الهلال تقدیر و تشکر می کنم که تیم را در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و لیگ داخلی تنها نگذاشتند و و حمایت کردند.

وی درباره سر زدن ۵ گل به پرسپولیس این طور جواب داد: خدا را شاکرم که توانستم به این توفیق برسم. این دست آورد را ابتدا مدیون فضل خداوند و سپس کمک همبازی هایم، کادر فنی و کادر مدیریتی تیم است. بدون شک ما بازی بیسیار مهمی را در فینال آسیا داریم و نیاز به تمرکز بالا داریم تا بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال