Banner

خریدهای جدید منچستریونایتد از جنس طلا(عکس)

برونو فرناندز و اودیون ایگالو دو خرید زمستانی منچستریونایتد در هفته های اخیر عملکرد فوق العاده ای را ارائه داده‌اند.&#۱۶۰;...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته منچستر یونایتد در چهارچوب رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مهمان لاسک اتریش بود و در نهایت موفق شد با ۵ گل حریف خود را در هم بکوبد تا به نوعی در همین بازی رفت صعود خود را به مرحله بعدی رقابت ها قطعی کرده باشد.

منچستر یونایتد طی هفته های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و نتایج فوق‌العاده کسب کرده است؛ موضوعی که قطعاً خریدهای جدید شیاطین سرخ تاثیر بسیار زیادی در آن داشته اند.

برونو فرناندز یکی از خریدهای جدید منچستر یونایتد در زمستان بود که پس از کش و قوس های فراوان و با مبلغ ۵۵ میلیون یورو از اسپورتینگ لیسبون به این تیم پیوست. این ستاره پرتغالی تا به اینجا در ۹ مسابقه برای یونایتد به میدان رفته و آمار سه گل و چهار پاس گل را به ثبت رسانده است؛ عملکرد فرناندز به قدری خیره کننده بوده که هیچ کس جای خالی پل پوگبای مصدوم را در میانه زمین منچستریونایتد حس نکرده است.

اودیون ایگالو دیگر خرید شیاطین سرخ در زمستان بود. او در بازی دیشب بهترین بازیکن تیمش بود و یک گل و یک پاس گل را به ثبت رساند. این مهاجم نیجریه ای توانسته تا حدود زیادی جای خالی مارکوس راشفورد مصدوم را پر کند و تا به اینجا در هشت بازی آمار چهار گل و یک پاس گل را به ثبت رسانده است.

بیشتر بخوانید:

دعوا بر سر رونالدینیو در زندان؛ در تیم ما باش!

تگ ها


فوتبال جهان منچستریونایتد منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال