خریدهای ناکام پرسپولیس لو رفت/ انصاریفرد، پورعلی گنجی و رضاییان!

یک سایت یونانی با اشاره به درخواست پرسپولیس برای جذب کریم انصاریفرد، از دیگر بازیکنان مدنظر این باشگاه نظیر رامین رضاییان و مرتضی پورعلی گنجی هم پرده برداشت....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سایت «enwsi» یونان فاش کرد که کریم انصاریفرد در آستانه پیوستن به پرسپولیس بوده اما با پیشنهادی که از سوی تیم آ اِک آتن رسیده، همه چیز تغییر کرده است.

این سایت نوشت: «انصاریفرد مدیران باشگاه السیلیه را برای ترک این تیم و پیوستن به تیم سابق خود قانع کرد و یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس (که این بازیکن را در سال ۲۰۱۲-۲۱۰۳ در اختیار داشت، رویای او را به حقیقت تبدیل می کرد. یک مهاجم برتر مثل کریم انصاریفرد به همراه دیگر بازیکنانی نظیر پورعلی گنجی و رامین رضاییان می توانند پازل یک تیم را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا تشکیل بدهند.

وقتی پیشنهاد تیم آ اِک آمد، همه چیز تغییر کرد. انصاریفرد فرصت را از دست نداد و به سرعت پاسخ مثبت داد. با اتمام لیگ ستارگان قطر، مهاجم ایرانی آزاد شد. او هنوز هم چیزهای زیادی برای اثبات آنچه که در دو سال گذشته برایش رخ نداده است، دارد. تیم آ اِک این فرصت را به انصاریفرد می دهد.»

مشخص نیست سایت یونانی به اشتباه نفراتی مثل پورعلی گنجی و رضاییان را بازیکن پرسپولیس دانسته و یا این بازیکنان هم مثل انصاریفرد مدنظر پرسپولیس بوده اند اما به تیم های دیگر رفته اند. پورعلی گنجی که ارتباط خوبی با گل محمدی دارد، از تیم العربی قطر راهی شنژن چین شد و رامین رضاییان هم از الشحانیه به تیم الدحیل قطر پیوست. 

بیشتر بخوانید:

شاهزاده های احتمالی چهارشنبه ساعت ۲۰:۴۵!

پرسپولیس منتظر تصمیم نادری با تیم بلژیکی برای قرارداد قطعی

 

تگ ها


کریم انصاریفرد تیم فوتبال پرسپولیس رامین رضاییان فوتبال ایران یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال