خریدهای پرسپولیس هواداران الاهلی را نگران کرد

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از الشرق الاوسط، تیم فوتبال پرسپولیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به قرعه الاهلی عربستان خورده است و دو تیم برای صعود به نیمه نهایی دو بازی بسیار حساس را پیش رو دارند ......

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از الشرق الاوسط، تیم فوتبال پرسپولیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به قرعه الاهلی عربستان خورده است و دو تیم برای صعود به نیمه نهایی دو بازی بسیار حساس را پیش رو دارند.

وضعیت الاهلی باعث نگرانی هواداران این تیم شده است. کریستین گروس بلژیکی هدایت سبز پوشان عربستانی را بر عهده دارد. خبرهای زیادی درباره احتمال اخراج این مربی با تجربه به گوش می رسد. این در حالی است که هنوز وضعیت او در الاهلی مشخص نشده و این باعث نگرانی و خشم هواداران این تیم شده است.

روزنامه الشرق الاوسط عربستان نوشت: تیم فوتبال پرسپولیس حریف الاهلی در فصل جابجایی تابستانی عملکرد خوبی داشته و سه بازیکن را به نام های گادوین منشا، شجاع خلیل زاده و سیامک نعمتی را جذب کرده است. این در حالی است که این سران باشگاه الاهلی دست روی دست گذاشته اند و نه تنها بازیکنی را جذب نکرده اند، بلکه وضعیت سرمربی تیم هم در هاله ای از ابهام است.

به نوشته الشرق الاوسط هواداران الاهلی از وضعیت تیم خود نگران و عصبانی هستند، چرا که حریف آنها (پرسپولیس) در فصل جابجایی تابستانی به خوبی خود را تقویت کرده است. این در حالی است که  تیم محبوب آنها تنها یک دروازه بان را جذب کرده و وضعیت مبهی دارد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال