خرید اول مد نظر خوان لاپورتا؛ هکتور بیرین

خوان لاپورتا نامزد ریاست بارسلونا می‌گوید در صورت پیروزی در انتخابات جذب هکتور بیرین ستاره آرسنال را به اولویت اول خود در نقل و انتقالات تبدیل خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، خوان لاپورتا نامزد ریاست باشگاه بارسلونا که به زودی برای بدست گرفتن مدیریت باشگاه در انتخابات ریاست این باشگاه شرکت می‌کند می‌گوید در صورت انتخاب شدن به این سمت به هواداران قول می‌دهد که هکتور بیرین ستاره سابق بارسا که در حال حاضر برای آرسنال بازی می‌کند را به نوکمپ برخواهد گرداند.

درحالیکه تخمین زده می شود لاپورتا از بیشترین شانس برای انتخاب شدن به عنوان ریاست بارسا برخوردار است او جاه طلبی های زیادی برای باشگاه کاتالان دارد. او اما اخیراً اعلام کرده بازگرداندن هکتور بیرین ستاره سابق باشگاه که حالا در آرسنال توپ می زند را اولویت اول خود در نقل و انتقالات می داند.

روزنامه انگلیسی میرر با انتشار این گزارش اعلام کرد لاپورتا قصد دارد ۲۵ میلیون پوند برای جذب بیرین به آرسنال پیشنهاد بدهد.

بیرین در سال ۲۰۱۱ و در شانزده سالگی به لندن رفت و به عنوان یک پدیده ۱۶ساله به آکادمی آرسنال پیوست. آرسنال او را از آکادمی معروف باشگاه بارسا، لاماسیا، به خدمت گرفته بود.

تگ ها


لاپورتا آرسنال بارسلونا