خرید بزرگ لیورپول یک سال به تعویق می افتد؟

احتمال دارد تیمو ورنر به مدت یک فصل دیگر در لایپزیش باقی بماند....

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی خواهان جذب ستاره گلزن لایپزیش هستند، اما شرایط خاص مالی ایجاد شده ممکن است یک سال انتقال او را به تعویق اندازد. نشریه دیلی میل مدعی شد یورگن کلوپ در اوایل سال جاری شخصا با تیمو ورنر صحبت کرده و این ستاره ۲۳ ساله نیز معتقد است که آنفیلد بهترین مکان برای ادامه فعالیت او است، اما تیمو ورنر شاید ۱۲ ماه صبر کرده و تابستان سال بعد راهی لیگ برتر شود.

باشگاه های فوتبال در سراسر جهان همچنان در حال مبارزه بحران مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا هستند و این احتمال وجود دارد که لیورپول در پنجره نقل و انتقالات تابستانی دست به خرید بزرگی نزند.

نکته بعدی اینجاست که بند آزادسازی قرارداد تیمو ورنر در حال حاضر ۵۴ میلیون پوند است، اما به نظر می رسد این رقم در تابستان سال بعد به ۳۶ میلیون پوند تقلیل خواهد یافت و به همین دلیل تیم های علاقمند به جذب تیمو ورنر می توانند خیلی راحت تر او را جذب کنند. به جز لیورپول، تیم هایی چون اینتر، بارسلونا، منچستر یونایتد و چلسی نیز به تیمو ورنر که در ۴۰ بازی در رده باشگاهی و ملی در فصل جاری موفق به ۲۸ گل شده است، علاقمند هستند.

تگ ها


یورگن کلوپ تیمو ورنر لیورپول