خرید جدید بارسا بدون تعطیلات تابستانی ماند

اریک گارسیا خرید جدید بارسلونا باید پس از حضور در بازی های المپیک در تمرینات پیش فصل حاضر شود....

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات پیش فصل بارسلونا بیش از یک هفته است که شروع شده و این تیم فردا در دیداری دوستانه باید به مصاف ناستیچ برود. بارسا برای این بازی غایبان زیادی دارد و بدون ملی پوشانش در میدان حاضر خواهد شد.

روز گذشته ممفیس دیپای، آنتوان گریزمان، کلمنت لنگله و فرانکی دی یونگ پس از تمام شدن تعطیلات تابستانی به تمرینات اضافه شدند و چند روز بعد نیز سرخیو بوسکتس، مارتین برایثویت و جوردی آلبا در تمرینات حاضر خواهند شد اما لیونل مسی، امرسون رویال و سرخیو آگوئرو همچنان در تعطیلات تابستنانی خواهند بود و هفته اول آگوست شاهد اضافه شدن شان به تمرینات هستیم.

اریک گارسیا، اسکار مینگسا و پدری هم به دلیل حضور در تیم المپیک اسپانیا قادر به حضور در تمرینات نیستند. پس از تمام شدن کار اسپانیا در المپیک ۲۰۲۰ تنها پدری است که ۱۰ روز به تعطیلات می رود ولی دو بازیکن دیگر باید در تمرینات پیش فصل حاضر شوند.

بارسا معتقد است اریک گارسیا که در سال ۲۰۲۱ تنها ۴ بازی برای سیتی انجام داد(به دلیل رد تمدید قرارداد به نیمکت تبعید شد) با وجود شرکت در یورو ۲۰۲۰ و المپیک، نیاز به استراحت ندارد و از لحاظ بدنی مشکلی نخواهد داشت.
 

مینگسا نیز پس از اتمام فصل و تا شروع شدن تمرینات تیم المپیک اسپانیا فرصتی چند هفته ای برای استراحت داشت ولی پدری که تا به امروز ۵۲ بازی برای بارسا و ۷ بازی برای اسپانیا در یورو انجام داده، به شدت نیاز به استراحت دارد و این اجازه برای او صادر شده است.

تگ ها


پدری اریک گارسیا اسکار مینگسا بارسلونا